OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11. 08. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11. 08. 2019r

1. .Dzisiaj 19 niedziela zwykła.

 2. W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę.  Po Mszach Świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.

3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;   Krystian Oleksy zam. w naszej parafii i Wioleta Kik zam. w Celinach zap. 3. Kowal Michał zam. w Krakowie i Maj Maria zam. w naszej parafii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

 4. Sprawy budowlane;   Trwają prace przy kaplicy na cmentarzu. Prowadzimy prace przy elektryce w kościele.

5. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

8. Serdeczne podziękowanie 5 paniom z Podlesic II  za  posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

9. Zapraszamy wszystkich wiernych naszej diecezji na kolejną już Diecezjalną Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 14.09.2019r. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza zostanie odprawiona w Sanktuarium /albo przy ołtarzu polowym/ o godz. 9.00. Następnie udamy się w dwóch grupach na Dróżki Pana Jezusa i Matki Bożej.

28 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Find More Information here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/08/13/ogloszenia-duszpasterskie-11-08-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.