INTENCJE MSZALNE 8 – 15 WRZESNIA 2019r

NIEDZIELA 8 WRZEŚIEŃ

Godz.08.00 + Tomasza, Wiesława, Czernikiewicz, Julię, Francisza Kałwów, Marię, Zbigniewa, Wolnych, Marię, Stanisława Czernikiewiczów.

Godz.08.00 – W intencji Ojczyzny

Godz.09.45 + Msza Święta Zbiorowa Za Znarłych. + Cecylię w rocz. śm. oraz Stefana Byczkow. + W rocz. śm. Więcek Krystynę i Adolfa – od córki. + Jadwigę Pasińską, rodziców, teściów, dziadków. + Janinę, Stefana, Tadeusza Bijak, Juliannę, Michała, Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra. + Emilię i Zbigniewa Miłek, Stanisławę Miłek, Józefę, Stanisława Garusów. + Henrykę, Michała Koniecznych, Annę Michała Koniecznych, Kazimierę, Michała, Michtów, Mariusza Wróbla. + Stefanię, Cecylię, Józefa, Bolesława, Habryn, zm. z rodz. Habryn. + Zofię Mentel, Eugeniusza Barczyka oraz zm. z rodz. Barczyków, Mentlów i Ligenzów. + Stanisława Banyś w 15 rocz. śm. + Annę Kurzeja i Stanisława Kurzeja. + Adama i Heleny Lisowskich. + Jana, Rozalię, Piotra Madejów, Cecylię, Mariana, Magdalenę Błautów. +  zm. z rodz. Ziołowiczów, Annę, Władysława, Marię, Stefana, Henrykę, Krystynę,  za duszę czyśćcu cierpiących. + Helenę Grojec w 10 rocz. śm. Jana i Henryka Grojców. + Jana Domagałę. + Emilię Mazur – od wnuczki Karoliny z Mateuszem. + Henrykę, Eugenię, Stanisława, Błautów, Zofię, Aleksandrę, Piotra, Filusów, i zn, z tych. rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące.  + Mariannę i Jana Kmita, Władysławę i Stanisława Kowalskich, Helenę i Władysława Zarzyckich. + Benedykta, Marię, Piotra Szerszeń, Wojciecha, Marcelinę, Władysława, Helenę, Baran, Marię, Galczak, + Marię, Mariana, Bronisławę, Janinę, Franciszka Bielachów, zm. z rodz. Bielachów i Koniecznych. + Lidię Konieczną – od mieszkańców Marianowa. + Mariannę Dubielak i zm. z rodz. Dubielaków i Dejworków.

Godz.12.00 – Za parafian

Godz.16.00 + Maria i Jarosław Kowalczyk

Godz.16.00 + Krystynę Ubysz – od syna Piotra z rodz.

PONIEDZIAŁEK 9 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Leokadię Nowak – od Waldemara i Marii Mikuła.

Godz.18.00 + Jerzego Kucharskiego – od żony z rodz. oraz zm. Annę i Władysława.

Godz.18.30 + Alicję Pałka – od zakładów Kablowych Bitner.

Godz.18.30 + Henryka Barczyka – od szwagra Henryka Paulewicz i Izabeli Czuber zm. z rodz. Sylwii Pindera z rodz.

WTOREK 10 WRZEŚIEŃ

Godz.18.00 + Marię Łaksa – od Pawła Domagały z rodz. .

Godz.18.00 + Leokadię, Annę, Stanisława Rosa, Irenę, Józefa Soska, Janinę Rosół, zm. z rodz. Rosów i Sosków.

Godz.18.30 + W 9 rocz. śm. Józefę Kowalską oraz + Barbarę Bratek, Marka Kowalskiego – od Henryka Kowalskiego.

Godz.18.30 + Józefa Rosoła – od córki Lidii z rodz.

ŚRODA 11 WRZEŚIEŃ

Godz.18.00 + Jakuba Chojnackiego – od rodz. Frosików z Olkusza.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od rodz. Łaksów z Suchej.

Godz.18.30 + Franciszka, Katarzynę, Stefana, Stefanię, zm. z rodz. Monikowskich i Zychów.

CZWARTEK 12 WRZEŚIEŃ

Godz.18.00 + Genowefę, Jana, Zdzisława Brodzińskich, Jadwigę, Mirosława Brodzińskich.

Godz.18.30 + Ryszarda Kowalczyka – od syna Tomasza z rodz.

PIĄTEK 13 WRZEŚIEŃ

Godz.18.00 + Marię Łaksa – od kuzynki Teresy z mężem z Uliny Wielkiej.

Godz.18.30 + Wandę Żak – od Krzysztofa.

Godz.18.30 + Henryka Barczyk – od Zdzisławy Koniecznej, Straszaków, Dzionków.

SOBOTA 14 WRZEŚIEŃ

Godz.18.00 + Annę, Stanisława Kurzejów, Adama, Helenę Lisowskich.

Godz.18.30 + Józefę, Ludwika, Edwina, Madej, Janinę, Józefa Pałka, Annę Gamrat.

NIEDZIELA 15 WRZEŚIEŃ

Godz.08.00 + Magdalenę Błaut, Anetę i Małgorzatę Papaj.

Godz.09.45 + Msza Święta o Błogosławieństwo Boże: – W 11 rocz. ur. Julii Telka. – W 18 rocz. ur. Wiktora. – W 80 rocz. ur. Kazimierz. – W 1 rocz. ur. Antosia. – W 75 rocz. ur. Stanisławy. – W 6 rocz. ur. Macieja. – W 55. rocz. ślubu Łucji i Bogusława Bałazych – od syna Szczepana z rodz. – O szczęśliwy przebieg operacji dla Bogdana. – W 5 rocz. ur. Mai Miłek. – W 18 rocz. ur. Kamila Kucharskiego. – W 18 rocz. ur. Krzysztofa – od dziadków.

Godz.11.30 + Alicję Pałka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Wierzchowiska.

Godz.16.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże, w 8 rocz. ur. Amelki  oraz w 11 rocz. ur. Mileny. para

5 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.