Pielgrzymka ósmoklasistów do Kalwarii Zebrzydowskiej

1 października uczniowie klas ósmych naszej szkoły odbyli pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. W sanktuarium pasyjno-maryjnym  w Kalwarii Zebrzydowskiej zawierzyli Maryi przygotowanie do sakramentu bierzmowania i czas nadchodzących egzaminów. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki włączyli się w Akt Zawierzenia Maryi. Spotkanie z młodzieżą rozpoczęła konferencja ks. Michała Knapika, Eucharystii przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak.

4 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/10/02/pielgrzymka-osmoklasistow-do-kalwarii-zebrzydowskiej/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you will find 10648 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/10/02/pielgrzymka-osmoklasistow-do-kalwarii-zebrzydowskiej/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.