INTENCJE MSZALNE 6 – 13 PAŹDZIERNIK 2019r.

NIEDZIELA 6 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Marię, Zbigniewa Wolnych w rocz. śm. Genowefę, Stanisława Wolnych, Julię, Franciszkę Kałwów, Helenę, Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza, Wiesława Czernikiewicz

Godz.09.45 + Grzegorza Józkowicza, Piotra Dudka.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Teresy Nowak

Godz.15.00 – Podlesice – w intencji KŻR

Godz.16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.16.30 + W 6 rocz. śm. Oli Bomby.

PONIEDZIAŁEK 7 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Petronelę i Władysława Kłucińscy

Godz.17.30 + Kazimierza Mucha – od pracowników Inter Krąż

Godz.18.00 – Nabożeństwo  różańcowe

Godz.18.30 – O zdrowie i bł. Boże, opiekę Matki Bożej wszelkie potrzebne łaski w 35 rocz. ślubu Mirosława i Marioli

WTOREK 8 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Ryszarda Kowalczyka – od rodziny Gajosów.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Stanisława Mortona – od Mateusza Kuca

Godz.18.30 + Eugeniusza i Annę Cencek.

ŚRODA 9 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Stanisławę, Bronisława Romanków, Stanisławę, Teofila Koniecznych, Mariię, Jana, Tadeusza, Krzysztoforskich – od rodziny Romanków.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Julię, Kowalską – od męża i syna z rodziną.

Godz.18.30 + Marię Łaksa – od Beaty.

CZWARTEK 10 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 + Teodozję Błaut – od wnuczka Krystiana z rodz.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Genowefę Konieczną – od syna Andrzeja z żoną.

PIĄTEK 11 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 + Bronisławę, Stanisława Papaj, Janinę, Tadeusz, i Stanisława Fira.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Julię Kowalską – od córki z rodziną.

Godz.18.30 + W 1 rocz. śm. Leonarda Kowalczyka

SOBOTA 12 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 –W intencji Koła Różańcowego i mieszkańców Makowa, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

Godz.17.30 – W 50 rocz. ślubu Henryki i Alfreda, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Ryszarda Kowalczyka – od chrześniaka Zbigniewa z rodz.

NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIK 

Godz.08.00 + Zofię, Edwarda Kowalskich, Henrykę, Stanisława Kubików, Jadwigę, Piechowicz, Katarzynę Rusek, zm. z rodz. Kowalskich Rosów.  

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Teresę, Stanisława Łągiewka – int. od dzieci. + W 23 rocz. śm. Kazimierza Koniecznego. + Jana, Annę Żabów, Weronikę, Franciszka Żabów, Jana, Zofię, Barbarę Grojec, Wiktorię, Stanisława, Bałazych, Katarzynę, Jana, Reginę, Bałazych, Walentego, Magdaleny Palskich. + Władysławę, Stanisława, Jana, Adama Jędrzejczyków, Genowefę, Stanisława, Andrzeja Micyków. + Annę i Piotra Turków, Teofila, i Teodozję, Bonerbergów. + W 2  rocz. śm. Danuty Kwiatkowskiej, Józefa Kwiatkowskiego. + W 8 rocz. śm. Anny Jaźwiec, Wiesława Jaźwieca, Łukasza Kołodzieja. +  Stefana, Bogdana, Józefę, Stanisława Habow, Rozalię, Jana, Piotra Madejów, Cecylię, Mariana, Magdalenę Błaut. + Tadeusz, Pelagię, Żebro, Tadeusza Żebraka, Stanisława Tomalskiego, Genowefę, Stefana, Kałużnych, i duszę w czyśćcu cierpiące. + Kazimierz Pierścionka, Zofię, Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów, Habrynów, Pierścionków, Machalskich, i duszę w czyśćcu cierpiące. + Emilię Mazur – od wnuka Zbigniewa. + Mariana i Otylię Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja, Wiesława, Bielacha, Krystynę Garus. + Lidię Konieczną – od koła różańcowego z Marianowa. + Teresę Jaźwiec, i zm. z rodz. Dubielaków i Dejworków. + Jana Domagała, Edwarda Żabę. + Bogusława Grojca- od siostry Urszuli, Stanisława i Jadwigę Kyzioł, Czesława, Genowefę Grzywnowicz. + Henryka, Eugenii, Stanisława Błaut, Piotra, Zofię, Aleksandrę Filusów i zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Tadeusza Prządo, Antoninę i Stanisława Prządo.  + Alfreda Filus Janinę Bielach. + Czesława Nocunia w 22 r. śm. Stanisława Filusa Emilię Jana Garusów Julię Antoniego Kurachów. + Marię Benedykta Piotra Szerszeń, Wojciecha Marcelinę Władysława Helenę Baran, Marię Galczak. + Mariana Palskiego, Józefa Katarzynę Teofila Fira, Genowefę Grudzień, Stanisława Nasiek.

Godz.11.30 + Annę Rutkowską – od syna Piotra z rodz.

Godz.16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.16.30 + Tadeusza i Krystynę Kałwa, Lidię, Bronisławę, Bolesława Garnków, Mariana Koniecznego.

4 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/10/03/intencje-mszalne-6-13-pazdziernik-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.