INTENCJE MSZALNE 13 – 20 PAŹDZIERNIK 2019r.

NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIK 

Godz.08.00 + Zofię, Edwarda Kowalskich, Henrykę, Stanisława Kubików, Jadwigę, Piechowicz, Katarzynę Rusek, zm. z rodz. Kowalskich Rosów.  

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Teresę, Stanisława Łągiewka – int. od dzieci. + W 23 rocz. śm. Kazimierza Koniecznego. + Jana, Annę Żabów, Weronikę, Franciszka Żabów, Jana, Zofię, Barbarę Grojec, Wiktorię, Stanisława, Bałazych, Katarzynę, Jana, Reginę, Bałazych, Walentego, Magdaleny Palskich. + Władysławę, Stanisława, Jana, Adama Jędrzejczyków, Genowefę, Stanisława, Andrzeja Micyków. + Annę i Piotra Turków, Teofila, i Teodozję, Bonerbergów. + W 2  rocz. śm. Danuty Kwiatkowskiej, Józefa Kwiatkowskiego. + W 8 rocz. śm. Anny Jaźwiec, Wiesława Jaźwieca, Łukasza Kołodzieja. +  Stefana, Bogdana, Józefę, Stanisława Habow, Rozalię, Jana, Piotra Madejów, Cecylię, Mariana, Magdalenę Błaut. + Tadeusz, Pelagię, Żebro, Tadeusza Żebraka, Stanisława Tomalskiego, Genowefę, Stefana, Kałużnych, i duszę w czyśćcu cierpiące. + Kazimierz Pierścionka, Zofię, Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów, Habrynów, Pierścionków, Machalskich, i duszę w czyśćcu cierpiące. + Emilię Mazur – od wnuka Zbigniewa. + Mariana i Otylię Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja, Wiesława, Bielacha, Krystynę Garus. + Lidię Konieczną – od koła różańcowego z Marianowa. + Teresę Jaźwiec, i zm. z rodz. Dubielaków i Dejworków. + Jana Domagała, Edwarda Żabę. + Bogusława Grojca- od siostry Urszuli, Stanisława i Jadwigę Kyzioł, Czesława, Genowefę Grzywnowicz. + Henryka, Eugenii, Stanisława Błaut, Piotra, Zofię, Aleksandrę Filusów i zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. + Tadeusza Prządo, Antoninę i Stanisława Prządo.  + Alfreda Filus Janinę Bielach. + Czesława Nocunia w 22 r. śm. Stanisława Filusa Emilię Jana Garusów Julię Antoniego Kurachów. + Marię Benedykta Piotra Szerszeń, Wojciecha Marcelinę Władysława Helenę Baran, Marię Galczak. + Mariana Palskiego, Józefa Katarzynę Teofila Fira, Genowefę Grudzień, Stanisława Nasiek. + Helenę, Bartłomieja, Marię Krzysztofa, Kotnisów, Krystynę w 3 rocz. śm. Bolesława, Waldemara, Stanisława Szarków, Mariannę i Władysława Murowanych, ks. Bogdana. Zofię, Stefana, Perków.

Godz.11.30 + Annę Rutkowską – od syna Piotra z rodz.

Godz.16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.16.30 + Tadeusza i Krystynę Kałwa, Lidię, Bronisławę, Bolesława Garnków, Mariana Koniecznego.

PONIEDZIAŁEK 14 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Teodozję Błaut – od córki Anny z mężem.

Godz.18.00 – Nabożeństwo  różańcowe

Godz.18.30 + Genowefę Konieczną – od wnuczka Szymona z rodz.  

Godz.18.30 + Marka Kowalskiego – od sąsiadów.

WTOREK 15 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Krystynę Ubysz – od Stanisława i Krystyny Ubysz.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Annę Rutkowską – od syna Józefa z rodz.

Godz.18.30 + Józefa Dyrda – od Heleny z mężem i dziećmi z Zubrzycy.

ŚRODA 16 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Grzegorza Klich w 2 rocz. śm. – od żony z dziećmi

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Marka Kowalskiego – od rodz. Kwietniów i Heleny Nowak

Godz.18.30 + Aleksandrę Konieczną – od Ewy i Jacka Pieczyrak

CZWARTEK 17 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 + Teodozję Błaut – od wnuczka Mariusza z rodz.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Genowefę Konieczną – od wnuczki Edyty z rodz.

PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 + Andrzeja Deli w 7 rocz. śm. – od mamy.

Godz.17.30 + Krystynę Ubysz – od mamy.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 – W 1 rocz. urodzin Adriana Manka, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

SOBOTA 19 PAŹDZIERNIK 

Godz.17.30 –W 5 rocz. ur. wnuka Miłosza, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

Godz.18.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.18.30 + Mariannę, Jana Kowalczyków.

Godz.18.30 + Teodozję Błaut – od córki Edyty z dziećmi.

NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIK 

Godz.08.00 + Genowefę, Zygmunta Janusów. Kazimierza Midro.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 60 rocz. ślubu Krystyny i Mieczysława Knat. – W 18 rocz. ur. Weroniki. – W 45 rocz. urodzin syna Mirosława, o zdrowie i bł. Boże – od mamy i brata z rodz. – O zdrowie i bł. Boże dla Pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej i ich rodzin. – O zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Godz.11.30 + Henryka, ks. Kazimierza, Jana, Jadwigi Dzieżów, Janiny, Stanisława Pasików.

Godz.16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz.16.30 + Henryka i Zofię Mentel, zm. z rodz. Zołnowskich i Mentlów.

77 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.