OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20. 10. 2019r

1. Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca w całości jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3. Przypominamy, że  Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest codziennie o godzinie 18:00 w dni powszednie oraz w niedzielę o godzinie 16:00.

4. Można składać na  wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych. Prosimy je przynosić do kancelarii lub zakrystii. Od niedzieli 3 listopada odczytujemy już tegoroczne wypominki. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Kancelaria czynna od godz. 16.30 – do mszy św. W soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

7.  Serdeczne podziękowanie za mieszkańcom Dąbrowca za piękne kwiaty do świątyni i 2osobom za przygotowanie na niedzielę. Serdeczne podziękowanie za kwiaty rodzinie z Podlesic.

8 Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

9. W  niedzielę 27 10 po mszy 16.00 spotkanie Rady Parafialnej.