INTENCJE MSZALNE 3 – 10 LISTOPADA 2019r

NIEDZIELA 3 LISTOPADA

Godz.08.00 + Józefa i Irenę Soska

Godz.09.45 + Grzegorza Józkowicza, Piotra Dudka.

Godz.11.30 – Z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Jerzego w 71 rocz. urodzin.

Godz.16.00 + Aleksego Musiała – od żony.

Godz.16.00 + Urszulę Perzyńską – od taty.

PONIEDZIAŁEK 4 LISTOPAD

Godz.16.00 + Sławomira Mazura – od brata Marcina z rodz. oraz chrześnicy Oli

Godz.16.00 + Mieczysława Króla – od rodz. Bijaków.

Godz.16.30 + Krystynę Konieczną – od Stanisława Szarka z rodz.

Godz.16.30 + Aleksandrę Konieczną – od Zbigniewa Pieczyrak i od rodz. Manczarskich.

WTOREK 5 LISTOPADA

Godz.14.00 + Pogrzeb: Genowefa Słuszniak

Godz.16.00 + Genowefę Konieczną – od pracowników firmy Primawery

Godz.16.00 – O zdrowie bł. Boże Dla Agnieszki i szczęśliwy przebieg operacji.

Godz.16.30 + Marka Kowalskiego – od ciotki Wandy.

Godz.16.30 + Krystynę Ubysz – od Siostry Stanisławy.

ŚRODA 6 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę Rutkowską – od rodz. Pasichów z Zarzecza.

Godz.16.00 + Annę Nowak – od syna Janusza.

Godz.16.30 + Urszulę Perzyńską – od Stanisławy i Jerzego Rusków z Makowa.

Godz.16.30 + Józefa Dyrdę – od chrześnicy Eli z dziećmi, z mężem z Zubrzycy.

CZWARTEK 7 LISTOPADA

Godz.16.00 + Krystynę Ubysz – od rodz. Kucharskich.

Godz.16.30 + Mieczysława Król – od Jana Janika z rodz.

PIĄTEK 8 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę Nowak – od wnuczki Dominiki z mężem Grzegorzem.

Godz.16.00 + Władysławę, Władysława i Zbigniewa Molendów – od córki z rodz.

Godz.16.30 + Marka Kucharskiego – od wujka Janka z rodz.

Godz.16.30 + Józefa Dyrda – od szwagra Adama z Zubrzycy.

SOBOTA 9 LISTOPADA

Godz.16.00 + Mieczysława Król – od brata Jana z rodz.

Godz.16.00 + Zygmunta Oleksego w 11 rocz. śm. Teofili, Stanisławę, Władysławę, Feliksa Oleksych, Teofila Dziubdziela.

Godz.16.30 + Alicję Olkuśnik, Jana, Włodzimierza i Tadeusza.

Godz.16.30 + Urszulę Perzyńską – od rodz. Kwietniów.

NIEDZIELA 10 LISTOPADA

Godz.08.00 + Cecylię Błaut, Mariana Błaut, Rozalię Piotra Madej

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Stefana w rocz. śm. i Cecylię Byczków. + Henryka Błauta w 6 rocz. śm. Eugenię, Stanisława, Biautów oraz za zm. Zofię, Aleksandrę, Piotra Filusów, Jana Oleksego i zm. tych rodz, duszę w czyśćcu cierpiące. + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Prządo, Antoninę i Stanisława Prządo, Zofię i Józefa Niedziela. + Mariannę Dubielak i zm. z rodz. Dubielak i Dejworków. + Emilię Mazur – od wnuczki Joanny z rodz. + Sławomira Mazura – od rodz. Delów. + Kazimierza Pierścionka, Zofię, Bolesława Wróblów. zm. z rodz. Wróblów, Habrynów, Pierścionków, Michalskich, duszę w czyśćcu cierpiące. + Zygmunta, Marka, Genowefę, Anielę Banyś. + Bogusława Grojec – od Edyty z Wojtkiem. + Tadeusza Prządo i Antoninę i Stanisława Prządo. + Józefa Haberkę. + Helenę, Stanisława Molendę, Dorotę, Stanisława Dziedzic, Zofię, Mieczysława Zioło, Józefa, Teofilę Zioło. + Romanę, Weronikę, Władysława, Marię Rajsy, Lucjana, Teresę, Józefa, Celinę, Jana Ligenzów, Elżbietę, Józefa Nędzów. Ludwikę, Andrzeja, Jana Kowalczyk. + Annę. Reginę, Alinę, Stanisława, Madejów, Zofię Mentel, Stanisława, Andrzeja Delów, Janinę Mazurkiewicz, Eugeniusza, Jana, Barczyk, Marię, Ryszarda Żak + Adama, Mieczysławę, Wiesława, Andrzeja, Jareckich, Alfredę Jarecką, Stanisławę Moiczek w 10 rocz. śm. Zdzisława, Cecylię, Stanisława Ptasińskich, Stanisława Wójcika. Jarosława Zwoźniak. + Helenę Edwarda Rusek. + Stanisławę Stanisława Dela. + Romana Witosa. + Olimpię Kałwa, Marka Kowal, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Tadeusza Irenę Bugaj, Katarzynę Józefa Kałwa.

Godz.11.30 – Z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Pawła w 18 rocz. urodzin. – od rodziców.

Godz.16.00 + Balbinę w 5 rocz. śm. Romana Szczepki, Annę i Jana Czapnik, Grażynę Podsiadło.