INTENCJE MSZALNE 10 – 17 LISTOPADA 2019r

NIEDZIELA 10 LISTOPADA

Godz.08.00 + Cecylię Błaut, Mariana Błaut, Rozalię Piotra Madej

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Stefana w rocz. śm. i Cecylię Byczków. + Henryka Błauta w 6 rocz. śm. Eugenię, Stanisława, Biautów oraz za zm. Zofię, Aleksandrę, Piotra Filusów, Jana Oleksego i zm. tych rodz, duszę w czyśćcu cierpiące. + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Prządo, Antoninę i Stanisława Prządo, Zofię i Józefa Niedziela. + Mariannę Dubielak i zm. z rodz. Dubielak i Dejworków. + Emilię Mazur – od wnuczki Joanny z rodz. + Sławomira Mazura – od rodz. Delów. + Kazimierza Pierścionka, Zofię, Bolesława Wróblów. zm. z rodz. Wróblów, Habrynów, Pierścionków, Michalskich, duszę w czyśćcu cierpiące. + Zygmunta, Marka, Genowefę, Anielę Banyś. + Bogusława Grojec – od Edyty z Wojtkiem. + Tadeusza Prządo i Antoninę i Stanisława Prządo. + Józefa Haberkę. + Helenę, Stanisława Molendę, Dorotę, Stanisława Dziedzic, Zofię, Mieczysława Zioło, Józefa, Teofilę Zioło. + Romanę, Weronikę, Władysława, Marię Rajsy, Lucjana, Teresę, Józefa, Celinę, Jana Ligenzów, Elżbietę, Józefa Nędzów. Ludwikę, Andrzeja, Jana Kowalczyk. + Annę. Reginę, Alinę, Stanisława, Madejów, Zofię Mentel, Stanisława, Andrzeja Delów, Janinę Mazurkiewicz, Eugeniusza, Jana, Barczyk, Marię, Ryszarda Żak + Adama, Mieczysławę, Wiesława, Andrzeja, Jareckich, Alfredę Jarecką, Stanisławę Moiczek w 10 rocz. śm. Zdzisława, Cecylię, Stanisława Ptasińskich, Stanisława Wójcika. Jarosława Zwoźniak. + Helenę Edwarda Rusek. + Stanisławę Stanisława Dela. + Romana Witosa. + Katarzynę, Agnieszkę, Franciszkę Madej. + Stefana, Bogdana, Józefę, Stanisława Habów. Rozalię, Jana, Piotra Madejów, Cecylię, Mariana, Magdalenę, Błautów. + Genowefę Słuszniak – od syna Mariana. + Olimpię Kałwa, Marka Kowal, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Tadeusza Irenę Bugaj, Katarzynę Józefa Kałwa.  

Godz.11.30 – Z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Pawła w 18 rocz. urodzin. – od rodziców.

Godz.16.00 + Balbinę Szczepka w 5 rocz. śm. Romana Szczepki, Annę i Jana Czapnik, Grażynę Podsiadło.

PONIEDZIAŁEK 11 LISTOPAD

Godz.08.00 + Helenę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa, Kotnisów, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława, Szarków, Mariannę, Władysławę Murowanych, ks. Bogdana, Zofię, Stefana, Perków.

Godz.9.45 + Mariannę, Antoniego Kyzioł, zm. z rodz. Kyziołów, Papajów, Adamczewskich.

Godz.11.30 + Annę Rutkowską – od Grzegorza z rodz. z Bukowna.

Godz.16.00 + Wiesława Szarka – od żony Janiny z rodz.

WTOREK 12 LISTOPADA

Godz.16.00 + Marka Kowalskiego – od cioci Zosi z mężem i rodz.

Godz.16.00 + Urszulę Perzyńską – od rodz. Ciepałów.

Godz.16.00 + Annę Nowak – od syna Artura z rodz.

Godz.16.30 + Krystynę Ubysz – od rodz. Łaksów, Stachowiczów, Kusiów.

Godz.16.30 + Józefa Dyrdę – od Łukasza, Agnieszki Kalisz z Zubrzycy.

Godz.16.30 + Emilię Mazur – od syna Jerzego z rodz.

ŚRODA 13 LISTOPADA

Godz.16.00 + Mieczysława Króla – od sąsiadów Bocheńskich.

Godz.16.00 + Annę Rutkowską – od wnuczki Agnieszki z rodz. i prawnuczkami.

Godz.16.00 + Krystynę Palusińską – od cioci Joli Janus z rodz.

Godz.16.30 + Stanisława i Alinę Sojka – od córki Renaty z rodz.

Godz.16.30 + Sławomira Malinowicza – od matki i żony z dziećmi.

Godz.16.30 + Halinę Mucha – od męża Witolda.

CZWARTEK 14 LISTOPADA

Godz.16.00 + Emilię Mazur – od syna Waldemara z rodz.

Godz.16.00 + Urszulę Perzyńską – od koleżanek: Małgorzaty, Marii, Barbary.

Godz.16.30 + Stanisława Romanka – od syna Michała z rodz. oraz syna Marcina z rodz.

Godz.16.30 + Władysławę Kwiecień – od syna Jana z żoną.  

PIĄTEK 15 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę Nowak – od swatów z Wierzchowiska

Godz.16.00 + Krystynę Ubysz – od członkiń koła Żywego Różańca z Lgoty Wielkiej.

Godz.16.00 + Józefa Dyrdę – od Moniki i Łukasza Kordel z córką z Sidzimy.

Godz.16.30 + Annę Rutkowską – od Beaty z rodz. i prawnuczkami.

Godz.16.30 + Krystynę Palusińską – od siostry Cecylii, Jana Słancoń z rodz.

Godz.16.30 + Mieczysława Król – od Doroty i Artura  Rabiasz.

SOBOTA 16 LISTOPADA

Godz.15.00 – Sakrament Chrztu Świętego – Molenda.

Godz.16.00 + Zofię, Piotra – Ojca, Piotra – Syna, Brata – Edwarda.

Godz.16.00 + Wojciecha Musiała, Stanisława Pasich, Stanisława Pasich, Władysławę, Jana, Pasich.

Godz.16.30 – W 40 rocz. ślubu Jadwigi i Stanisława, z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

NIEDZIELA 17 LISTOPADA

Godz.08.00 + Czesława Pałkę w 3 rocz. śm.

Godz.09.45 MSZA ŚWIĘTA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 50 rocz. ślubu Mirosławy i Alfreda Garus, Agnieszki i Mateusza Broda w 1 rocz. ślubu. W 26 rocz. ślubu Agnieszki i Andrzeja Brody. W 27 rocz. ślubu Sławomira i Anety Garus. – Z okazji zbliżających się 40 rocz. urodzin i imienin Andrzeja – od rodz. Telków i Kuców. – O zdrowie i bł. Boże dla Malwinki Mazur, w 1 rocz.ur. oraz Macieja w 10 rocz. ur. – od dziadków. – W 90 rocz. ur. Bronisławy, o zdrowie i bł. Boże od córek, wnuków, prawnuków z rodzinami. – O zdrowie  i bł Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefa Kwapińskiego i całej rodzinny. – W 1 rocz. urodzin dla Alicji – dziękczynno –błagalna.

Godz.11.30 – Za parafian

Godz.16.00 + Annę Rutkowską – od Janiny i Małgorzaty.

Godz.17.00 – REMIZA OSP LGOTA WIELKA – W intencji Koła Różańcowego Stefani Słomskiej.  

5 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.