INTENCJE MSZALNE 1 – 8 GRUDNIA 2019r

NIEDZIELA 1 GRUDNIA

Godz.06.30 + W 50 rocz. urodzin Grzegorza, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

Godz.08.00 + Annę, Jana Kiwiorów, Stanisławę, Mariana Rutkowskich, Emilię, Antoniego Filusów.

Godz.09.45 + W rocz. śmierci Jana Wójcika, Józefa, Marianny Wójcików, Leokadii, Antoniego, Kazimierza, Jadwigi Ptasińskich.

Godz.11.30 + Jana Zborowskiego – od rodz. Przybyłów.

Godz.16.00 + Jana, Czesława, Franciszka Szarków, Anielę, Krystynę, Franciszka Dejworków, Mariannę Dubielak.

PONIEDZIAŁEK 2 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Józefa Mazura w 10 rocz. śm. zm. z rodz. Ziołów, Filusów, Motłochów, Mazurów, Antoniego Surmę.

Godz.16.00 + Marka Kowalskiego – od Druhów Strażaków z Makowa.

Godz.16.00 + Annę Rutkowską – od chrześnicy Agaty z rodz.

WTOREK 3 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Witolda Patej – od żony.

Godz.16.00 + Krystynę Palusińską – od Anety, Agnieszki, Edyty, Artura.

Godz.16.00 + Annę Rutkowską – od rodz. Kowalczyków.

Godz.16.00 + Władysława Kwiecień – od wnuczki Anety z rodz.

Godz.16.30 + Józefa Dyrda – od Władysława Smolarek z dziećmi z Zubrzycy.

Godz.16.30 + Mieczysława Król – od Kazimierza i Zofii Jonik

Godz.16.30 + Annę Nowak – od rodz. Sośnierzów.

ŚRODA 4 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Jarosława i Marię Kowalczyk.

Godz.16.00 + Stanisława Banyś w 2 rocz. śm.

Godz.16.00 + Halinę Mucha – od rodz. z Bochni

Godz.16.00 + Sławomira Malinowicza – od rodz. Musiałów z Krakowa.

Godz.16.30 + Marię i Ryszarda Żak – od syna.

Godz.16.30 + Wiesława Magielskiego – od syna Mateusza z Basią.

Godz.16.30 + Emilię Mazur – od wnuczki Joanny z rodz.

CZWARTEK 5 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Marian Konieczny – od Druhów Strażaków z Makowa.

Godz.16.00 + Krystynę Palusińską – od kierownika, pracowników i uczestników środowiskowego Domu Samopomocy w Jelczy.

Godz.16.00 + Józefa Dyrda – od Agnieszki i Zbigniewa Gryń z Brennej.

Godz.16.30 + Mieczysława Króla – od Brata Mariana z rodz.

Godz.16.30 + Annę Nowak – od Pracowników ze Sztygarki z Dąbrowy Górniczej.

PIĄTEK 6 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Zofię Janus – od bratowej z rodz.

Godz.16.00 + Władysława, Annę, Franciszka, Agnieszkę Jarosów. Juliana, Dorotę Kuklewicz.

Godz.16.00 + Jana Zborowskiego – od córki Doroty i córki Anity i zm. Jana i Alinę Zborowskich.

Godz.16.30 – W 50 rocz. urodzin Sławomira – od żony, dzieci Julii, Miłosza, Kacpra, z rodz.

Godz.16.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Joanny.

SOBOTA 7 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Annę, Stanisława Kurzejów, Helenę, Adama Lisowskich.

Godz.16.00 + Henrykę Pepera – od rodz. Pepera i Miodek.

Godz.16.00 + Józefa Dyrda – od siostry Marysi z rodz. z Zielonej Góry.

Godz.16.30 + Mieczysława Król – od bratanków z Ujanowic.

Godz.16.30 + Annę Nowak – od współmieszkańców z bloku.

NIEDZIELA 8 GRUDNIA

Godz.06.30 + Ks. Bpa Tadeusza, Annę, Piotra, Marianna Szwagrzyków.

Godz.08.00 + Olgę Molenda w 8 rocz. śm., Mariana Muchę, Kazimierza Berkowicza.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Genowefę Buczek, + Zygmunta Grochowskiego, Natalię Kazimierza Kałwów, Franciszkę, Jana, Franciszkę, Karola Kałwów. Katarzynę, Jana Grochowskich. + Marię, Stanisława Drożdżów, Krystynę, Stanisława Majów. Bogusława Jaźwieca w 13 rocz.śm. zm. z rodz. Jażwieców, Drożdżów, Majów, i zm. z rodz. Osuchów. + Stanisławę, Mariana, Mariannę, Juliana Rutkowskich, Bronisławę, Stefana, Mariana, Aniele, Józefa Muchów, Mariannę, Józefa, Kalistów, Sabinę, Stanisława Filusów, Annę, Stanisława Kwapińskich, Józefę Midro. + Wiktorii, Stanisława Bałazych, Jana, Annę, Żabów, Józefa Czajki, Helenę, Piotr, Madejów, Mariannę, Franciszka, Zbertek. + Sabinę, Jana Rosołów, zn, z rodz. Słomskich, Rosołów, Szopów. + Kazimierza Fujary, Anieli, Henryka Kałwów, Mariannę, Franciszka Fujarów. + Stanisławę Żelazny w 1 rocz. śm. – od wnuka Dariusza z rodz. + Henrykę Konieczną w 4 rocz. śm. Michała Koniecznego. + Zofię, Romana Habryn, Jana Króla, Andrzeja Balbinę Garnek, Wiktorię, Ludwika Turek. + Wiesława Bielacha, Krystynę Garus, zm. z rodz. Garus, Bielachów, Bałazych. + Emilię, Zenona Mazurów – od córki Jolanty. Bogusława Grojec – od Doroty z dziećmi. + W 14 rocz. śm. Jana Lewandowskiego, zm. jego rodziców Józefę i Stanisława Lewandowskich. + Alfreda Janinę Bielach, Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę, Wawrzyńca Kordysów. + Helenę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa Kotnisów, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława, Szarków, Mariannę, Władysławę Murowanych, ks. Bogdana, Mariannę, Zofię, Stefana Perków. + Aleksandrę Filus w 1 rocz. śm. Zofię, Piotra, Filusów, Henryka, Eugenii, Stanisława Błautów, Jana, Marii Kałwów, duszę w czyśćcu cierpiące. + W 19 rocz. śm. Franciszka, w 26 rocz. śm. Józefę  Ciułów, Fryderyka Mucha, Janinę, Stefana, Leszka, Józefa, Jacka, Jana, Annę Rusków, Katarzynę Stanisława Żak. + Irenę, Józefa, Kokoszka, + W 3 rocz. śm. Jana Kokoszki, Jana, Antoninę, Mariannę, Kwietniów, Piotra, Antoninę, Bałazych, Annę, Wiesława, Jażwieców, Łukasz Kołodzieja, Wiesławę, Józefa, Wójcikowskich, Genowefę Słuszniak, – od córki Elizy z mężem.

Godz.11.30 + W 10 rocz. śm. ks. Ryszarda Sroki. – od uczestników pogrzebu.

Godz.16.00 + W 33 rocz. śm. Jana Żaka, zm. z rodz. Żaków, Kowalczyków, Pałków, Herianów, Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę.

One Comment