INTENCJE MSZALNE 12.01 – 19.01.2020r

NIEDZIELA 12 STYCZEŃ

Godz.08.00 + W 3 rocz. śm. Helenę Błaut, Edwarda, Ewę Błaut, Marię i Zbigniewa Wolnych, zm. z rodz. Błaut i Widachów.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH : + za zm. członkinie koła różańcowego z Marianowa. + Józefa Kwiatkowskiego w 9 rocz. śm. i Danutę Kwiatkowską. + Stanisława Dela w 32 rocz. śm. + Władysławę w rocz. śm. Józefa Wójcikowskich i Łukasza Kołodzieja. + w 9 rocz. śm. Łukasza Kołodzieja, Annę, Wiesława, Jaźwiec. + Henryka, ks. Kazimierza, Jana, Jadwigii, Dzieżów, Janinę, Stanisława Pasików. + Krystynę Sygułę w rocz. śm. Janinę Nocoń w 3 rocz. śm. + Jana Wojtala i Bolesława Bujaka. + Elżbietę, Józefa Nędzów, Romanę Ligenza. + Teresę i Stanisława Łągiewka. + Małgorzatę i Leszka Filusów – od rodz. Filus. + Henryka, Eugenię, Stanisława Błautów, Zofię, Aleksandrę, Piotra, Filusów, duszę w czyśćcu cierpiące. + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Prządo, Zofię, Józefa Niedziela. + Marcjannę, Wojciecha, Władysława, Helenę Baran, Benedykta, Marię, Piotra, Szerszeń, Marię Galczak. + Tadeusza, Sabinę Turków i ich rodziców. + Bronisławę, Franciszka, Marię, Mariannę, Janinę Bielachów.  + Annę Bronisława Zioło, Teodorę, Mariana Adamczyka, Janinę, Sośnicką, Maksymiliana Turek. + Genowefę, Stanisława Misiek, Genowefę Buczek.

Godz.11.30 + Mariannę Baran – od wnuczki Doroty z rodz.

Godz.16.00 + Marię, Adolfa Grzebielichowskich.

PONIEDZIAŁEK 13 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Mariannę, Aleksandra Gawronów, Kazimierza Kowalskiego.

Godz.07.00 + Lidię Konieczną – od uczestników pogrzebu.

WTOREK 14 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Danutę Nowicką – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Stanisława Żołnierczyka – od uczestników pogrzebu.

ŚRODA 15 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Mieczysława Rup w 3 rocz. śm.

Godz.07.00 + Jadwigę Maślankę – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Marię Żak – od uczestników pogrzebu.

CZWARTEK 16 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Leszka Filusa– od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Jana Dubielak – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Alinę Pasik – od uczestników pogrzebu.

PIĄTEK 17 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Marek Korpulski – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Witolda Pateja – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Zofię Słomczyńską – od uczestników pogrzebu.

SOBOTA 18 STYCZEŃ

Godz.07.00 + Irenę, Adolfa, Zofię, Ludwika Micek.

Godz.07.00 + Mariana Koniecznego – od uczestników pogrzebu.

Godz.07.00 + Mirosława Garus – od uczestników pogrzebu.

NIEDZIELA 19 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Leokadię, Annę, Stanisława Rosów, Irenę, Józefa Sosków, Janinę Rosół, zm. z rodz. Rosów, Sosków.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 18 rocz. ur. Macieja – od Babci. – W 80 rocz. ur. Bogusława Bałazy – od syna Szczepana z rodz. – W 4 rocz. ur. Igora i Fabiana. – W 30 rocz. ur. Marcina. – W 5 rocz. urodzin dla Antosi. – W 18 rocz. ur.Sylwii Jedynak – od rodziców i brata Łukasza z narzeczoną. – W 70 rocz. ur. Janiny Lewandowskiej, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże – od dzieci z rodzinami. – W 15 rocz. ur. Michała, o zdrowie i bł. Boże. – W 80 rocz. ur. Bogusława – od córki z rodziną. – O zdrowie i potrzebne łaski dla O. Jerzego oraz w 22 rocz. ur. Justyny. W 18 rocz. ur. Dominiki Ciułka – od rodziców i dziadków. – O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla córki. – W 40 rocz. ur. Klaudii Cisowskiej.

Godz.11.30 + Wandę Fijor – od męża.

Godz.16.00 + Józefa Koniecznego w 10 rocz. śm. Bronisława Feliksę, Nikodema, Marię, Petronelę Koniecznych, Wincentego, Zofię, Jana Wróbel, Józefa, Katarzynę Firów.