GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 STYCZEŃ

GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 STYCZEŃ

1. Przeżywamy III niedzielę zwykłą, która zgodnie z polecenia papieża Franciszka obchodzona jest od tego roku jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do celebracji i refleksji nad Bożym słowem.

2. Serdecznie zapraszamy na koncert naszego zespołu dziś po mszy św. 16.00. Zespół nasz zajął 3 miejsce na XIX konkursie kolęd i pastorałek w Miechowie.

3. W tym tygodniu wspominamy:

  • Wtorek, 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu
  • Piątek, 31 stycznia – św. Jana Bosko

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy świętej błogosławieństwo świec. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą ogarnijmy wszystkich zakonników i siostry zakonne. Ofiarami składanymi puszek będziemy wspierać zakony klauzurowe.

5. Poświęcenie świec dla dzieci 1 – komunijnych 2 lutego na mszy o godz. 16.00

6.   Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Proszę o zapoznanie się z intencjami – ks. Jan i ks. Kazimierz są w naszej parafii aby zaległe intencje zostały odprawione.

8. Kancelaria czynna godz. 15.00 do mszy św. godz. 16.00.

23 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/01/26/gloszenia-duszpasterskie-26-styczen/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you will find 62652 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/01/26/gloszenia-duszpasterskie-26-styczen/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.