INTENCJE MSZALNE 02.02– 9.02.2020r

NIEDZIELA 2 LUTY

Godz.08.00 + Jana, Kazimierę, Franciszka, Wojciecha Gajda.

Godz.09.45 – W 50 rocz. ślubu Teresy i Zbigniewa Micyków. O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski w dalszym życiu.

Godz.11.30 + Czesława Schaba – od żony Grażyny.

Godz.16.00 + Michała Koniecznego – od syna.

PONIEDZIAŁEK 3 LUTY

Godz.16.00 + Jana Lewandowskiego w 7 rocz. śm. zm. rodziców: Otolię i Andrzeja Sypień. Anielę i Stanisława Lewandowskiego.

Godz.16.00 + Halinę Mucha – od Koła Różańcowego z Podlesic.

WTOREK 4 LUTY

Godz.16.00 + Leokadię i Augustyna Straszak – od brata Bogdana z rodz.

Godz.16.00 + Jerzego Murowany od siostry Marii z mężem.

Godz.16.00 + Annę Nowak – od Teresy z Biskupic i bratanicy Marii z rodz.

Godz.16.30 + Wiesława Magielskiego – od chrzestnej z rodz.

Godz.16.30 + Piotr Pasik – od żony Wandy.

Godz.16.30 + Czesława Schab – od syna Adama z żoną i dziećmi.

ŚRODA 5 LUTY

Godz.16.00 + Halinę Mucha – od sąsiadek Doroty i Anety.

Godz.16.00 + Krystynę Kałwę – od rodz. Habrynów.

Godz.16.00 + Leokadię Grzebielichowską w 6 rocz. śm. Jana i Ireneusza Grzebielichowskich.

Godz.16.30 + Mariannę Baran – od wnuczki Kasi z rodz.

Godz.16.30 + Janinę Kałwę – od siostrzeńca Witolda z żoną, dziećmi i wnukami.

Godz.16.30 + Henrykę Peroń – od siostry Aliny Pasik z rodz.

CZWARTEK 6 LUTY

Godz.16.00 + Helenę Grzebielichowską – od Anny, Andrzeja, Bartłomieja Niżników z Sieniawy.

Godz.16.00 + Leokadię i Augustyna Straszak – od Danuty Syguła z rodz. z Bukowana.

Godz.16.00 + Helenę Kur w 1 rocz. śm. – od córki z rodz.

Godz.16.30 + Wiesława Magielskiego – od kolegi Ireneusza z rodz..

Godz.16.30 + Jerzego Murowanego – od bratowej Wiesławy z rodz.

Godz.16.30 + Piotra Pasik – od córki Krystyny z mężem.

PIĄTEK 7 LUTY

Godz.16.00 + Halinę Mucha – od sąsiadów Dejworków.

Godz.16.00 + Annę Nowak – od rodz. Płaszewskich z Racławic

Godz.16.30 + Krystynę Kałwę – od rodz. Mazurów z Dąbrowca.

Godz.16.30 + Janinę Kałwę – od Mirosława Mucha  z żoną, córkami i wnukami.

SOBOTA 8 LUTY

Godz.16.00 + Leokadię i Augustyna Straszak – od chrześnicy Danuty z rodz.

Godz.16.00 + W 18 rocz. śm. Franciszka Lasyka, Helenę, Mieczysława, Zdzisława Sopel

Godz.16.30 + W 2 rocz. śm. Bogdana Żaby, Adama Balbinę, Władysława, Jana Żabów, Adolfa Delę, Grażynę Latos.

Godz.16.30 + Wiesława Magielskiego – od brata Ireneusza z rodz.

NIEDZIELA 9 LUTY

Godz.08.00 + Józefa, Stanisławę w 5 rocz. śm.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Wiesława Bielacha w rocz. śm. Krystynę Garus, zm. z rodz. Garusów, Bałazych, Bielachów. + Teresę Łągiewka w 16 rocz. śm. Stanisława Łągiewkę. + Genowefę Byczek. + Dorotę, Henryka Koniecznych – od córek z rodzinami. + Stefana Błauta, Annę, Stanisława Garnek. + W 3 rocz. śm. Władysławę Cięmpka, Stanisława Cięmpka – od syna. + W 2 rocz. śm. Mariannę Mazela, Tadeusza i Marka Mazelę. + Mariannę Baran + Juliannę, Franciszka, Antoniego, Pawła Olewińskich, Stefanię, Franciszka, Augustyna Makowskich. + Mariannę, Jana, Zdzisława, Józefa. Banbułów, Mariannę, Mieczysława Schabów. + W 14 rocz. śm. Edmunda Kośmidra i Genowefę Kośmider. + Marię Drożdz. Stanisława w 3 rocz. śm. + W 30 rocz. śm. Janiny w 35 rocz. śm. Stefana i w 9 rocz. śm. Leszka Rusków, Józefę i Franciszka Ciułów. + Frederyka Muchy, Józefa, Jacka, Anny, Jana, Rusków, Annę, Jana, Józefa, Bolesława, Edwarda Bielańskich. + Annę i Jana Kiwiora. + Genowefę Słuszniak – od wnuczki Anety z mężem i córkami. + Kamila Hata w 4 rocz. śm., Antoninę, Józefa Jarosów. + Helenę Grzebielichowską – od chrześnicy Janiny z rodz. + Bronisławę Franciszka Marię Mariannę Janinę, zm. z rodz. Bielachów, Kwiecień, + Marię Benedykta Piotra Szerszeń, Wojciecha, Marcelinę, Władysława, Helenę, Baran, Marię Galczak. + Longina Serwatkę – od sąsiadów z Olkusza z bl. 44 ul. Legionów Polskich.

Godz.11.30 – W 50 rocz. ślubu Teresy i Andrzeja. Z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

Godz.16.00 + Stanisława Dela w 6 rocz. śm. – od żony.