OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 II 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 lutego 2020

1.  Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. W tym tygodniu w sobotę, 22 lutego obchodzimy Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Modlitwie polecamy Kościół Chrystusowy zgromadzony przy Biskupie Rzymu oraz samego Następcę św. Piotra – papieża Franciszka.

3. Bardzo proszę mieszkańców Lgoty Wielkiej w sobotę o godz. 9.00 o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Kołodziej Adrian zam. w naszej par. i Hałat Justyna zam. w Pałecznicy zap. 3. Dela Wojciech zam. w naszej par. i Wójcikowska Angelika zam. w naszej par. zap. 2. Przybyla Karol zam. w naszej par. i Micuła  Justyna zam. w naszej par. zap. 2. Bonarski Adrian zam. Klimontówek i Bałazy Marzena zam. w naszej par. zap. 2.

5.   Proszę zapoznać się z intencjami – ks. Kazimierz i ks. Jan są w naszej parafii aby zaległe intencje zostały odprawione.

7.  Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii.

8. Jak zapowiadaliśmy dziś zbiórka do puszek dla Amelki na leczenie i specjalistyczną rehabilitację.

9. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

33 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/02/20/ogloszenia-parafialne-16-ii-2020/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.