INTENCJE MSZALNE 08.03– 15.03.2020r

NIEDZIELA 8 MARZEC

Godz.08.00 + Grzegorza Jóźkowicza, Piotra Dudka.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Teodra, Władysława Delów. + W 5 rocz. śm. Janiny Błaut, Stanisława Błauta, zm. z rodz. Błautów, Głuszków. + Stanisława Łągiewka w 5 rocz. śm. i Teresę Łągiewka. + Genowefę Buczek. + Tadeusza Cucha w 5 rocz. śm. + Annę, Jana, Irenę, Kazimierza Żabów. Józefa Czajkę, Kazimierza Koniecznego. Józefę, Stanisława, Bronisława Szypulskich. + Stanisława Żabę, Stanisława Banyś. + Jana Gamrata w 3 rocz. śm. + Kazimierza Fujary, Anieli, Henryka Kałwów, Mariannę, Franciszka Fujarów. Józefę, Bolesława, Pawła Olewińskich, Stefanię, Franciszka, Augustyna Makowskich, Janinę, Edwarda, Molenda. + Natalię, Kazimierza, Franciszki, Jana, Franciszki, Karola Kałwa, Katarzynę, Jana, Zygmunta Grochowskich. + Krystynę i Stanisława Maj. + Marię w 17 rocz. śm. Stanisława Drózdz. + Genowefę Słuszniak – od wnuczki Aleksandry z mężem i synem. + Longina Serwatkę –  od rodz. Świątków. + Juliannę, Stanisława, Władysława Solarz, Balbinę, Bolesława Hłopek. + Elżbietę Szwaja. + Mariana, Stanisławę Rutkowskich, Mariannę, Stefana Wochów, Genowefę, Stanisława Książków. + Józefa Samka – od syna z rodz. + Emilię Miłek w 4 rocz. śm. Zbigniewa Miłek, Stanisławę Miłek, Józefę i Stanisława Garusów. + Tadeusza, Krystynę, Andrzeja Sajdak, Cecylię, Stefana Byczek. + Krystynę Palusińską w rocz. śm. – od córek z rodzinami. + Jana Banbułę. + Jana Jarosa. + Bronisławę Nocoń – od rodz. Zwoźniaków. + W 9 rocz. śm. Jana Miłkę, Janinę, Felicję, Janinę Miłek, Jana i Marię Kmitów, Stanisława i Władysławę Kowalskich, Władysława, Helenę Zarzyckich. + Przemysław Adamus w 4 rocz. śm. + Jana, Agnieszkę Kazimierza Bogacz. + Stanisław Manczarski w 6 rocz. śm. + Bronisławę, Czesława Nocuń. + Emilię, Jana Garus, Stanisława Filus w 10 rocz. śm. Mirosława Garus. + Henryka, Eugenii, Stanisława Błautów, Zofię, Aleksandrę, Piotra Filusów, zm. z tych rodz, duszę w czyśćcu cierpiące. + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę, Wawrzyńca Kordysów. Bronisławę, Franciszka, Marię, Mariannę, Janinę Bielachów, zm. z rodz. + W 2 rocz. śm. Tadeusza Strug, Marię i Mieczysława Płoszaj, Wiesława Płoszaj, zm. z rodz. Kwietniów i Płoszajów, Hannę i Edwarda Strug, Idię Strug. + Pawła, Katarzynę, Mieczysława, Kazimierza, Jana Sewerynów, Marii Bałazy, Wiktorii, Izydora Kwapińskich. + Bronisława Rusnarczyka, Aliny, Stanisława Sojka, Anny, Bronisława, Rusnarczyków, Rozalii, Hilarego, Sojka, Irenę, Edwarda, Wiesława Gajowców, zm. z rodz. Sojka, Rusnarczyk, Matacz, Pawlik, Frowal, Padło, wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące. + Helenę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa Kotnisów, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława Szarków, Mariannę, Władysława, Murowanych, ks. Bogdana, Zofię, Stefana Perków. Dorotę Filus – od uczestników pogrzebu. + Stanisław Żołnierczyk – od Grzegorza z żoną, dziećmi, od Alfredy Jurek. + Wojciecha, Marcelinę, Władysława, Helenę Baran, Marię, Benedykta, Piotra, Szerszeń, Marię Galczak. + Zofię Lisowską, + Genowefę Nowak – od Heleny Krzysztoforskiej z rodz.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Ks. Kazimierza Syrka.

Godz.11.30 – Za pomyślność

Godz. 15.30 + Gorzkie Żale  

Godz.16.00 + Feliksa Zapała i Stanisława Barczyka

PONIEDZIAŁEK 9 MARZEC

Godz.13.00 + Pogrzeb: Mirosław Pałka

Godz.16.00 + Mariannę, Jana, Piotra, Cecylię Koniecznych, Józefa Adamus.

Godz.16.00 + Hęndrykę Peroń – od siostry Krystyny z rodz.

Godz.16.30 + Jana Dubielaka – od wnuka Rafałka z żoną.

Godz.16.30 + Krystynę Kałwa od rodz. Łabuś.

WTOREK 10 MARZEC

Godz.16.00 + Lidię Konieczną – od rodz. Papajów.

Godz.16.00 + Piotr Pasik – od rodz. Wójcików z Jeżówki.

Godz.16.30 + Czesława Schaba – od Danuty z dziećmi.

Godz.16.30 + Jadwigę Maślankę – od rodz. Słomskich.

ŚRODA 11 MARZEC

Godz.08.15 + W pewnej intencji.

Godz.10.30 + W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców.

Godz.16.00 + Marię Żak – od wnuczki Renaty z rodz.

Godz.16.00 + Henrykę Peroń – od bratowej.

Godz.16.00 + Henryk Foltyn, Annę, Michała, Gustawa Chojnackich, Marię, Feliksa Kwiećińskich, Annę, Zbigniewa Habryń.

 Godz.16.30 + Lidię Konieczną – od mieszkańców z Marianowa.

Godz.16.30 + Jana Dubielaka – od Anny i Kazimierza Kluczewskich.

Godz.16.30 + Leszka Filusa – od siostry z rodz.

CZWARTEK 12 MARZEC

Godz.16.00 + Pelagię i Tadeusza Żebro, Marię Wawrzyńca Żebro, Annę, Jana Żebrak.

Godz.16.00 + Czesław Schab – od sąsiadki Grażyny z rodz.

Godz.16.30 + Jadwigę Maślankę – od Adama Dziedzica z rodz.

Godz.16.30 + Alinę Pasik – od córki Teresy z rodz.

PIĄTEK 13 MARZEC

Godz.15.30 + Droga Krzyżowa

Godz.16.00 + Annę i Edwarda Barczyków.

Godz.16.00 + Henrykę Peroń – od chrześniaka Krzyśka z rodz.

Godz.16.00 + Marię Żak – od wnuczki Marzeny z rodz.

Godz.16.30 + Leszek Filus – od chrześnicy Iwony z rodz.

Godz.16.30 + Jana Dubielaka – od rodz. Bugajów z Buku.

Godz.16.30 + Witolda Pateja – od rodz. Fiedczuk.

SOBOTA 14 MARZEC

Godz.16.00 + Stanisława Żonierczyk – od bratanic Anety, Barbary i Justyny z rodzinami.

Godz.16.00 + Kazimierę i Józefa Glanowskich.

Godz.16.30 + Emilię, Władysława Molendów.

Godz.16.30 + Jadwigę Maślanka – od sąsiadów Dziedziców i Żołów

NIEDZIELA 15  MARZEC

Godz.08.00 + Marię, Zbigniewa Wolnych, Genowefę, Stanisława Wolnych, Julię, Franciszka, Kałwów, Helenę, Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza, Wiesława Czernikiewicz.

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: – W 10 rocz. ur. Martynki i w 14 rocz. ur. Szymona, z podziękowaniem za otrzymane łaski dla nich i dla rodziców. – W 18 rocz. ur. Michała. W 80 rocz. ur. Janiny Kwiatkowskiej o szczęśliwy powrót do zdrowia. – O zdrowie i bł. Boże, potrzebne łaski i szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny. – O zdrowie i bł. Boże dla Kamila w 2 rocz. ur. – W 19 rocz. ur. Angeliki Marszałek, o zdrowie i bł. Boże na dalszą drogę życia.

Godz.11.30 + Zbigniewa Wojciechowicza w 22 rocz. śm.

Godz. 15.30 + Gorzkie Żale  

Godz.16.00 + Zofię, Romana Habryń, Jana Króla, Andrzeja, Balbinę Garnek, Ludwika Wiktorię Turek.

9 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/03/07/intencje-mszalne-08-03-15-03-2020r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.