OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 III

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

8 marca 2020

2. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu  AD GENTES. To dzień naszej modlitwy i wsparcia misji. W następną niedzielę zbiórka do puszek  dla misjonarzy. Za okazane wsparcie składamy „Bóg zapłać”.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

– Droga krzyżowa – piątki, godz. 15 30.

– Gorzkie żale (z kazaniem pasyjnym) – niedziele, godz. 15.30.

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Berko Borys zam. w Krakowie i Kowalczyk Joanna zam. w naszej par. zap. 1. Żywczak Tomasz zam.. w Łomnicy Zdrój i Haberka Aleksandra zam w naszej par. zap. 1 Błaszczyk Jarosław zam. Poręba Dzierżna i Barczyk  Weronika zam w naszej par. zap. 1.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii.

Prace i wydatki w minionym tygodniu – zostało opłacone nagłośnienie kościoła w cenie 36600 zł.

6. Proszę zapoznać się z intencjami – ks. Kazimierz i ks. Jan są w naszej parafii aby zaległe intencje zostały odprawione.

7.  Z tyłu kościoła wystawiony jest do adoracji krzyż. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na kwiaty do ciemnicy i Grobu Pańskiego. W związku z pojawienia się koronawirusa na terenie Polski zachowujmy wszelkie środki ostrożności. Woda święcona umieszczona w kropielnicach została usunięta. Zaleca się aby adoracja Krzyża Świętego była przez oddanie pokłonu i przyklękniecie.

8.  Bardzo  dziękuję 5 mieszkańcom Szreniawy za posprzątanie i przygotowanie świątyni  na niedzielę. 9. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: 

27 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/03/08/ogloszenia-parafialne-8-iii/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.