OGŁOSZENIA 15 MARZEC

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 marca 2020

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu

2. Nabożeństwach pasyjne:

– Droga krzyżowa – piątki, godz. 15 30.

– Gorzkie żale (z kazaniem pasyjnym) – niedziele, godz. 15.30.

3. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Berko Borys zam. w Krakowie i Kowalczyk Joanna zam. w naszej par. zap. 2. Żywczak Tomasz zam.. w Łomnicy Zdrój i Haberka Aleksandra zam w naszej par. zap. 2 Błaszczyk Jarosław zam. Poręba Dzierżna i Barczyk  Weronika zam w naszej par. zap. 2.

4. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii.

5. Proszę zapoznać się z intencjami – ks. Kazimierz i ks. Jan są w naszej parafii aby zaległe intencje zostały odprawione.

6.  Z tyłu kościoła wystawiony jest do adoracji krzyż. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na kwiaty do ciemnicy i Grobu Pańskiego. W związku z pojawienia się koronawirusa na terenie Polski zachowujmy wszelkie środki ostrożności. Woda święcona umieszczona w kropielnicach została usunięta. Zaleca się aby adoracja Krzyża Świętego była przez oddanie pokłonu i przyklękniecie.

7.  Bardzo  proszę  mieszkańców  Szreniawy w sobotę na godz. 9.00 o posprzątanie i przygotowanie świątyni  na niedzielę.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

9. Na zakończenie każdej mszy świętej śpiewamy suplikacje.

1. … [Trackback]

[…] There you will find 46400 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/03/17/1979/ […]