INTENCJE MSZALNE 12.04– 19.04.2020r

 

NIEDZIELA 12 KWIECIEŃ

Godz.06.00 – Za parafian

Godz.09.45 + MSZA ŚWIĘTA ZA ZMARŁYCH: + Lucynę Garnek, + Wiktorię, Idziego Kałwa, i ich rodziców. Antoniego, Zofię Bijak i ich rodziców. + Henrykę Skóra, Halinę Chyla. + Henryka, ks. Kazimierza, Jana, Jadwigi Dzierżów, Janiny, Stanisława Pasików, Janinę i Aleksego Kowalskich, Alinę Półtorak, Marię, Stefana Półtorak. + Jana Żabę, Mariannę, Jerzego, Lucynę Żabów. + Józefę, Franciszka, Alfreda Grojców, zm. z rodz. Grojców, Raczyńskich, Lewandowskich, Karnasów. + Zofię, Zioło w 5 rocz. śm. Mieczysława Zioło w 28 rocz. śm. Genowefę Słuszniak – od wnuczki Marzeny z rodz. + Józefa, Mariusza, Zofię, Bolesława, Wróbel, Zofię, Jana Błaut, zm. z rodz. Błaut, Wróbel. + Zofię Habryn, Magdalena, Józef Habryn, Genowefę, Jana Cudak, Roman Cudak, Alfreda. Katarzyna Nocoń. + dziadków Michała, Marię, Dzierzów. Andrzeja, Marię Dziedziców, Mateusza, Rozalię Słomskich.   

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 40 rocz. Ewy i Ryszarda Żabów.

Godz.16.00 + Annę Dela – od chrześnicy Renaty z rodz.

PONIEDZIAŁEK 13 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Olę Bomba i Mieczysława Błaut.

Godz.09.45 + Jacka Żabę

Godz.11.30 + Mariannę, Jana Kowalczyków i Mariana Szwagrzyka.

Godz.16.00 + Bolesław Nowak w rocz. śm.

WTOREK 14 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Janinę, Jana Zbigniewa Jareckich, Stanisława Rupa.

Godz.18.30 + Marię Żak – od rodz. Kyziołów.

ŚRODA 15 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Marię, Józefa, Krystynę, Bolesława Bielańskich, Balbinę, Franciszka Koniecznych.

18.30 + Zofię Lisowską – od brata Stanisława z żoną.

CZWARTEK 16 KWIECIEŃ

Godz.18.00 – W 8 rocz. ur. Franciszka, z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

Godz.18.30 + Eugeniusza Wójcika w rocz. śm. i Genowefę Wójcik.

PIĄTEK 17 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Eugeniusza Wójcika w rocz. śm. Genowefę Wójcik i Janusza Wójcika.

Godz.18.00 + Wiesława Magielskiego w 1 rocz. śm. i 22 rocz. śm. Eugeniusza Nowaka.

SOBOTA 18 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + W 18 rocz. ur. Dawida Żelaznego, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej.

Godz.18.00 + Teofilę Oleksy w 6 rocz. śm. Zygmunta, Stanisławę, Władysławę, Feliksa, Oleksych, Teofila Dzubdzielę.

Godz.18.30 + Lidię Konieczną – od rodz. Misiek z Jeżówki.

NIEDZIELA 19 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Wiesława Habryn w 20 rocz. śm, Zbigniewa i Anny Habryn, Józefa i Katarzynę Gwiazdów, Stanisława i Aleksandra Kałwa, Leszka i Irenę Grzebielichowskich.

Godz.09.45 – MSZA ŚWIĘTA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE: W 70 rocz. ur. Henryki, – od córki z rodzinami. – W 25 rocz. ur. Marioli i Szczepana Bałazy, o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata i o zdrowie dla ich córek. – W 10 rocz. ur. Weroniki i 14 rocz. ur. Roksany. W 3 rocz. ur. Antosia i w 13 rocz. ur. Huberta. – W 10 rocz. ur. Kingi Telka – o zdrowi i bł. Boże i opiekę Matki Bożej oraz Dary Ducha Świętego. – O zdrowie i potrzebne łaski dla Macieja i Heleny – od Asi.

Godz.11.30 + Marię, Stanisława Serwatków, Zofię. Władysława Rusków.

Godz.16.00 + Michała Koniecznego – od wnuczek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.