OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 maja 2020

1. Dzisiaj 4 niedziela wielkanocna, rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Obchodzimy 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.

2. Codziennie o godz.  18.00 odprawiamy w naszym kościele nabożeństwo majowe. Zachęcamy do śpiewania Majówek przy figurach Matki Bożej i krzyżach. Zadbajmy o te święte miejsca, gdzie gromadzimy się na modlitwę.

3. W poniedziałek wspominamy św. Floriana – patrona strażaków.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

5. W piątek obchodzimy uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. We Mszach Świętych oraz nabożeństwach w naszym kościele parafialnym może  uczestniczyć maksymalnie 55 osób jednocześnie. Każdy wierny podczas trwania Mszy Świętej lub nabożeństwa jest zobowiązany, zgodnie z prawem państwowym, mieć założoną maseczkę zasłaniającą nos i usta.

7. Spotkanie rodziców dzieci 1 – komunijnych w sobotę 9 maj o godz. 16.00.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za  wszelkie ofiary składane na konto parafialne czy osobiście .  To trudny czas dla nas wszystkich. Wszystkim za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

22 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.