OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 maja 2020

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. Trwa maryjny miesiąc maj – nabożeństwa majowe w kościele codziennie o godz. 18:00, w niedziele po Mszy św. o godz. 16:30.

2. W tym tygodniu wspominać będziemy:

  • w środę, 13 maja – NMP z Fatimy;
  • w czwartek, 14 maja – św. Macieja Apostoła;
  • w sobotę, 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika i patrona Polski;

3. Przed nami rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przygotowujemy się do obchodów tego dnia przez nowennę do naszego Świętego Papieża. Odmawiamy ją po odśpiewaniu litanii loretańskiej, następnie modlimy się o powołania.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za  wszelkie ofiary składane na konto parafialne czy osobiście .  To trudny czas dla nas wszystkich. Wszystkim za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

5. We Mszach Świętych oraz nabożeństwach w naszym kościele parafialnym może  uczestniczyć maksymalnie 55 osób jednocześnie. Każdy wierny podczas trwania Mszy Świętej lub nabożeństwa jest zobowiązany, zgodnie z prawem państwowym, mieć założoną maseczkę zasłaniającą nos i usta.

22 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.