W NASZEJ ŚWIĄTYNI MOŻE BYĆ MAKSYMALNIE 85 OŚÓB.

W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów wg którego w miejscach kultu religijnego będzie mogła przebywać jednocześnie 1 osoba na 10 m2 powierzchni, pragniemy poinformować, że powierzchnia użytkowa naszego kościoła wynosi 850 m2 i w związku z tym podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz naszego kościoła (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 85 osób. ( OD NIEDZIELI 17.05.2020r.)


Od 16 kwietnia b.r., osoby przebywające w kościołach i kaplicach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki.

9 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/05/15/zwiekszona-liczba-wiernych-w-naszej-swiatyni-juz-od-niedzieli/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 13022 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/05/15/zwiekszona-liczba-wiernych-w-naszej-swiatyni-juz-od-niedzieli/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.