OGŁOSZENIA

1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. Trwa maryjny miesiąc maj – nabożeństwa majowe w kościele codziennie o godz. 18:00, w niedziele po Mszy św. o godz. 16:30.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa; Mateusz Kluzek zam. w naszej parafii i Gajda Magdalena zam. w Glanowie zap. 1.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za  wszelkie ofiary składane na tace, konto parafialne czy osobiście .  To trudny czas dla nas wszystkich. Wszystkim za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

4. We Mszach Świętych oraz nabożeństwach w naszym kościele parafialnym może  uczestniczyć maksymalnie 85 osób jednocześnie. Każdy wierny podczas trwania Mszy Świętej lub nabożeństwa jest zobowiązany, zgodnie z prawem państwowym, mieć założoną maseczkę zasłaniającą nos i usta.

5. W poniedziałek, 18 maja, przypada 100. rocznica urodzin  św. Jana Pawła II.

W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka. Koncert, został podzielony na części, które odnoszą się do wyzwań stawianych nam przez Ewangelię, a które były jednocześnie częstym tematem papieskiego przepowiadania. Wezwanie do pokoju, jedności, dialogu religijnego, solidarności i świętości życia. Widowisko zostało zrealizowane na terenie Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Ze względu na wciąż aktualne ograniczenia związane z pandemią, nagrania dokonano bez udziału publiczności, a występy części artystów zostały zarejestrowane w ich domach.Serdecznie zachęcamy do oglądania.

37 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 63784 additional Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/05/17/ogloszenia-8/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.