INTENCJE MSZALNE 07.06 – 14.06.2020r

 

NIEDZIELA 7 CZERWIEC

Godz.08.00 + Józefa Koniecznego, Janinę i Romana Płoszaj.

Godz.09.45 + Konstancji, Mieczysława Żaków.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Leszka Blacha.

Godz.16.00 – Zdzisława Mentel w 4 rocz. śm. – od córki Renaty z rodz.

Godz.17.00 Poświęcenie Pól – Przybysławice.

PONIEDZIAŁEK 8 CZERWIEC

Godz.18.00 + Michała Koniecznego w 2 rocz. śm. – od żony.

Godz.18.30 + Czesława Schab – od Ewy i Piotra Bijak z Bielska.

Godz.18.30 + Tadeusza Drozińskiego – od Iwony z mężem i Franciszkiem.

WTOREK 9 CZERWIEC

Godz.18.00 + Mirosława Garus – od rodz. Macieja.

Godz.18.30 + Henryka Kowalskiego – od rodz. z Będzina.

Godz.18.30 + Bronisława Ruśnarczyka – od Józefa Matacz z Wilkowiska

ŚRODA 10 CZERWIEC

Godz.18.00 + Mariana Władysława Herian, Mariannę Węglarz, Kazimierza Żabę, Danutę, Józefa Zdzisława.

Godz.18.30 + Michała Koniecznego.

Godz.18.30 + Janinę Pawlik – od Marii Ciuła z rodz.

CZWARTEK 11 CZERWIEC – BOŻE CIAŁO

Godz.8.00 + Kazimierza Pierścionka, Zofię, Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów, Habrynów, Pierścionków, Michalskich i duszę w czyśćcu cierpiące. 

Godz.9.45 – Za parafian

Godz.12.00 + Zofię Habryń w 17 rocz. śm. Magdalenę, Józefa Habryń, Genowefę Cudaków, Władysława Łągiewkę, Alfredę Pałka.

Godz.16.00 + Czesława Schab – od Danuty i Krzysztofa Grabowskich z Dąbrowca.

PIĄTEK 12 CZERWIEC

Godz.18.00 + Romana, Józefa, Danutę, Byczek – od syna Krzysztofa i wnuka Łukasza.

Godz.18.30 + Jana, Czesława, Franciszka Szarków, Mariannę Dubielak, Franciszka, Anielę, Krystynę Dejworek.

Godz.18.30 + Tadeusza Dorozinskiego – od Ewy z mężem i dziećmi.

SOBOTA 13 CZERWIEC

Godz.18.00 – W podziękowaniu za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 50 rocz. ślubu Teresy i Józefa Baran.

Godz.18.30 + Mariannę, Antoniego Kyziołów, zm. z rodz. Adamczewskich Kyziołów, Papajów. 

Godz.18.30 + Bronisława Ruśnarczyka – od koleżanek z pracy żony.

NIEDZIELA 14 CZERWIEC

Godz.08.00 + Helenę, Szymona, Zofię Pasichów, Bronisławę, Wincentego Grojców.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Katarzynę Pacia w 10 rocz. śm. Izydora Pacia, Balbinę, w 30 rocz. śm. Bolesława Chłopków, Juliannę, Stanisława, i Władysława Solarzów. + W 27 rocz. śm. Edwarda Kwiatkowskiego, Jana Czopa, Irenę Pałka z Krakowa. + Irenę Pałka – od Zofii i Stefana Bałazych. Lucjana, Mariannę, Dudek. Czesława, Stanisławę, Krzysztofa, Macieja, Stefana, Jarosława, Dorotę Krzysztoforskich, zm. z rodz. Dudek i Krzysztoforskich. + Annę, Jana Żabów. Wiktorii, Stanisława, Czesława, Mariana, Zofii, Henryka, Bolesława, Janiny, Bałazych. + Małgorzatę Filus w 14 rocz. śm. Leszka Filusa – od wnuczki Klaudii z rodz. + Emilię Zenona Mazur – od wnuczek z rodzinami. Stanisława Delę – od dzieci i wnuka Grzegorza. Lidię Konieczną – od mieszkańców Marianowa. + Krystynę Maj, Stanisława Maj w 4 rocz. śm. Marię i Stanisława Drożdz zm. z rodz. Irenę Pałka – od Joanny Madej. + Agnieszkę Kraska, Zofię i Henryka Mentel, Henryka Piechulskiego w 16 rocz. śm. zm. z rodz. Piechulskich, Micyków. + Henryka, Eugenii, Stanisława Błautów, Zofię, Aleksandrę Piotra, Filusów. zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. Marię Sarnecką – od koleżanki Barbary. + Jan, Janinę Błaut. + Eugeniusza Ciuła, Daniela Miłek, Adama, Helenę Lisowskich, Stanisława, Annę Kurzeja, Zofię Lisowską. + Jana Banbuła, Marianna, Mieczysława, Schab, zm. z rodz. Schab, Kwapińskich. + Eugeniusza, Katarzynę, Józefa Kuc, Stanisława, Honoratę, Mieczysława, Lidię, Stanisława, Jadwigę, Zofię, Sypień, Józefę Toboła, Jana, Zofię Warchoł. + Stanisławę, Mariana, Rutkowskich, Bronisławę, Stefana Muchów. + Mariana, Stanisława, Magdalenę, Rusków. Stefana, Zofię, Janusów.  + Henryka Jankowskiego- od członkiń KGW z Aleji Kasztanowej w Trzebienicach.

Godz.11.30 – ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Godz.16.00 – Annę, Fryderyka, Stefana, Krystynę, Stanisława, Żołnierczyków, Julię, Antoniego, Zygmunta, Kurach, Walerię, Józefa, Bocheńskich, Czesława Noconia.

Godz.17.00 Poświęcenie Pól – Witowice.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.