OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 CERWIEC 2020

1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej

2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa / BOŻE CIAŁO/ . Msze św. w naszym kościele 8.00, 9.45, 12.00 / po procesji/ i 16.00. Procesja Eucharystyczna wyrusza po mszy św. o godzinie 9.45. Stosujemy się do przepisów nowego rozporządzenia RM, a więc o obowiązku zachowania odległości co najmniej 2 m między sobą lub obowiązku zakrywania ust i nosa. Prosimy, jak co roku o asystę oraz o udekorowanie naszych domów. Od piątku do przyszłego czwartku będziemy w Oktawie Bożego Ciała. W te dni po pierwszej mszy św. procesja wokół kościoła, a w przyszły czwartek procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła.

3. Bardzo proszę mieszkańców Makowa, Adamowic, Przybysławic i Witowic  aby przygotowały ołtarze na Boże Ciało.

4. W przyszłą niedzielę jubileusz 50 – lecia święceń kapłańskich  będzie obchodził ksiądz biskup Piotr Skucha. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Jubilacie.

5. Rocznica I Komunii – 14.06.2020 g. 11.30 Dzieci przychodzą w strojach komunijnych Spowiedź dla dzieci rocznicowych i rodziców w sobotę o godz. 17.00.

6. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa; 3. Rutkowski Sławomir zam. w naszej parafii i Murdza Dominika zam. Wielki Dół zap. 2.

7.Od 30 maja zgodnie z rozporządzeniem rządu RP zostaje zniesiony limit wiernych w kościołach. Zgodnie z prawem państwowym obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust podczas trwania Mszy Świętej lub nabożeństwa.

8.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary składane osobiście, na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

77 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.