INTENCJE MSZALNE 07.06 – 21.06.2020r

NIEDZIELA 14 CZERWIEC

Godz.08.00 + Helenę, Szymona, Zofię Pasichów, Bronisławę, Wincentego Grojców.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Katarzynę Pacia w 10 rocz. śm. Izydora Pacia, Balbinę, w 30 rocz. śm. Bolesława Chłopków, Juliannę, Stanisława, i Władysława Solarzów. + W 27 rocz. śm. Edwarda Kwiatkowskiego, Jana Czopa, Irenę Pałka z Krakowa. + Irenę Pałka – od Zofii i Stefana Bałazych. Lucjana, Mariannę, Dudek. Czesława, Stanisławę, Krzysztofa, Macieja, Stefana, Jarosława, Dorotę Krzysztoforskich, zm. z rodz. Dudek i Krzysztoforskich. + Annę, Jana Żabów. Wiktorii, Stanisława, Czesława, Mariana, Zofii, Henryka, Bolesława, Janiny, Bałazych. + Małgorzatę Filus w 14 rocz. śm. Leszka Filusa – od wnuczki Klaudii z rodz. + Emilię Zenona Mazur – od wnuczek z rodzinami. Stanisława Delę – od dzieci i wnuka Grzegorza. Lidię Konieczną – od mieszkańców Marianowa. + Krystynę Maj, Stanisława Maj w 4 rocz. śm. Marię i Stanisława Drożdz zm. z rodz. Irenę Pałka – od Joanny Madej. + Agnieszkę Kraska, Zofię i Henryka Mentel, Henryka Piechulskiego w 16 rocz. śm. zm. z rodz. Piechulskich, Micyków. + Henryka, Eugenii, Stanisława Błautów, Zofię, Aleksandrę Piotra, Filusów. zm. z tych rodzin, duszę w czyśćcu cierpiące. Marię Sarnecką – od koleżanki Barbary. + Jan, Janinę Błaut. + Eugeniusza Ciuła, Daniela Miłek, Adama, Helenę Lisowskich, Stanisława, Annę Kurzeja, Zofię Lisowską. + Jana Banbuła, Marianna, Mieczysława, Schab, zm. z rodz. Schab, Kwapińskich. + Eugeniusza, Katarzynę, Józefa Kuc, Stanisława, Honoratę, Mieczysława, Lidię, Stanisława, Jadwigę, Zofię, Sypień, Józefę Toboła, Jana, Zofię Warchoł. + Stanisławę, Mariana, Rutkowskich, Bronisławę, Stefana Muchów. + Mariana, Stanisława, Magdalenę, Rusków. Stefana, Zofię, Janusów.  + Marię, Władysława Wróbel, Henryk Wróbel – od syna z Wisły. Helenę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa Kotnis, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława Szarków. Mariannę, Władysława Murowanych, Genowefę, Józefa Koniecznych. + Henryka Jankowskiego – od członkiń KGW z Aleji Kasztanowej w Trzebienicach. + Genowefę Buczek. + Wojciecha Marcelinę Władysława Helenę Baran, Benedykta, Marię, Piotra Szerszeń, Marię Galczak + Mariana, Stanisława, Magdalenę Rusek, Stefanię, Zofię Janusów.

Godz.11.30 – ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Godz.16.00 – Annę, Fryderyka, Stefana, Krystynę, Stanisława, Żołnierczyków, Julię, Antoniego, Zygmunta, Kurach, Walerię, Józefa, Bocheńskich, Czesława Noconia.

Godz.17.00 Poświęcenie Pól – Witowice.

PONIEDZIAŁEK 15 CZERWIEC

Godz.18.00 + Czesława Schaba – od Kingi i Mateusza Sęk

Godz.18.30 + Mirosława Garus – od Druchów OSP Przybysławice.

Godz.18.30 + Edwarda, Annę, Wróbel, Jana, Józefę Kulów, Zygmunta, Zofię Koniecznych, zm. z rodz. Wróblów, Koniecznych, Błautów, Muchów, Borkowskich.

WTOREK 16 CZERWIEC

Godz.18.00 + Henryka Kowalskiego- od Druchów OSP z Makowa

Godz.18.30 + Alinę i Stanisława Sojków – od syna Zbigniewa z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława Mentel – od siostry Lidii z rodziną.

ŚRODA 17 CZERWIEC

Godz.18.00 + Tadeusza Dorozińskiego – od swatów Wójcików.

Godz.18.00 + Marka, Grażynę, Wojciecha, i Włodzimierza Wolnych.

Godz.18.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Mateusza w 1 rocz. urodzin – od babci.

Godz.18.30 +

CZWARTEK 18 CZERWIEC – ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

Godz.15.00 – Poświęcenie Pól – Adamowice i Szreniawa.

Godz.17.00 – W intencji mieszkańców Adamowic

Godz.17.00 – W intencji mieszkańców Szreniawy

PIĄTEK 19 CZERWIEC

Godz.16.00 – W 60 rocz. przyjęcia sakramentu Kapłaństwa ks. Józefa Barczyka. O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

Godz.18.00 + Jana Pałkę w rocz. śm. zm. z rodz. Pałków, Herianów, Żaków, Kowalczyków, Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę.

Godz.18.30 + Stanisława Rolka w rocz. śm. i zm.  z rodz. Rolków.

Godz.18.30 + Tadeusza Dorozińskiego – od Łukasza, Beaty Ciępków.

SOBOTA 20 CZERWIEC

Godz.18.00 + Ignacego, Kazimierę, Zofię Marczewskich.

Godz.18.00 + Ignacego Marczewskiego w 10 rocz. śm.

Godz.18.30 + Kazimierę Wójcicką – od synów z rodzinami.

NIEDZIELA 21 CZERWIECODPUST PARAFIALNY

Godz.08.00 + Mariana Szwagrzyka, Mariannę, Jana Kowalczyków

Godz.08.00 + Edwarda Kobylec w 6 rocz. śm.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŹE: – W 15 rocz. ślubu Wioletty i Karola, W 70 rocz. ur. Stanisława, – W 18 rocz. ur. Patryka, o zdrowie i bł. Boże. – W pewnej intencji. – O zdrowie i bł. Boże dla Marcela w 5 rocz. ur. – O zdrowie i Bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla dla Dominika w 18 rocz. urodzin. – Z okazji 18 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski w dalszym życiu dla Kingi Dubrownik i Wiktorii Dudek. – W 65 rocz. ur. żony Ewy o bł. Boże – od Zbigniewa z rodz. – W 70 rocz. ur. Zbigniewa – W 24 rocz. ur. Justyny, z podziękowaniu za otrzymane łaski, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu. – O zdrowie i bł. Boże dla Józefa Kwapińskiego i dla całej rodziny. – W 10 rocz. ślubu Moniki i Dariusza Zyś w podziękowaniu za otrzymane łaski i dalszą opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i bł. Boże dla ich córek Ani, Julii, Marysi, – O zdrowie i bł. Boże i powrót na Bożą drogę dla pewnej osoby.

Godz.12.00 – SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

Godz.16.00 – Z okazji 18 rocz. ur. Pauliny Bogacz, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej, W 20 rocz. ślubu Gabrieli i Pawła – o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

5 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/06/14/intencje-mszalne-07-06-21-06-2020r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you will find 87048 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/06/14/intencje-mszalne-07-06-21-06-2020r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.