INTENCJE MSZALNE 21.06 – 28.06.2020r

NIEDZIELA 21 CZERWIEC

Godz.08.00 + Mariana Szwagrzyka, Mariannę, Jana Kowalczyków

Godz.08.00 + Edwarda Kobylec w 6 rocz. śm.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŹE: – W intencji mieszkańców Dąbrowca. – W intencji mieszkańców Witowic. – W 15 rocz. ślubu Wioletty i Karola, W 70 rocz. ur. Stanisława, – W 18 rocz. ur. Patryka, o zdrowie i bł. Boże. – W pewnej intencji. – O zdrowie i bł. Boże dla Marcela w 5 rocz. ur. – O zdrowi i bł. Boże dla Marcela w 5 rocz. ur. – O zdrowie i Bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla dla Dominika w 18 rocz. urodzin. – Z okazji 18 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski w dalszym życiu dla Kingi Dubrownik i Wiktorii Dudek. – W 6 rocz. ur. żony Ewy o bł. Boże – od Zbigniewa z rodz. – W 70 rocz. ur. Zbigniewa – W 24 rocz. ur. Justyny, z podziękowaniu za otrzymane łaski, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu. – O zdrowie i bł. Boże dla Józefa Kwapińskiego i dla całej rodziny. – W 10 rocz. ślubu Moniki i Dariusza Zyś w podziękowaniu za otrzymane łaski i dalszą opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i bł. Boże dla ich córek Ani, Julii, Marysi, – O zdrowie i bł. Boże i powrót na Bożą drogę dla pewnej osoby. – W 91 rocz. ur.  podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia. – W 38 rocz. ur. Adama Miśka, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej – od rodziców. – O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jagody i szczęśliwe rozwiązanie.

Godz.12.00 – SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

Godz.16.00 – Z okazji 18 rocz. ur. Pauliny Bogacz, o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej, W 20 rocz. ślubu Gabrieli i Pawła – o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK 22 CZERWIEC

Godz.18.00 + Genowefę Wójcik w rocz. śm. Eugeniusza Wójcika.

Godz.18.30 + Czesława Schaba – od Siostry Jadzi z Mysłowic z rodz.

Godz.18.30 + Tadeusza Dorozińskiego – od swatów Hamerlików.

WTOREK 23 CZERWIEC

Godz.18.00 + Jana Pateja, Helenę, Stanisława Patejów, Józefa, Annę Wójcików.

Godz.18.30 + Jana Barczyka i Alinę Madej.

Godz.18.30 + Zdzisława Bocheńskiego – od córki Dominiki

ŚRODA 24 CZERWIEC

Godz.18.00 + W 100 rocz. ur. + Jana Kasprzyka i o zdrowie i bł. Boże dla Stanisławy Kasprzyk

Godz.18.00 + Jana Raja, Janinę Bijak, Józefa Bijak

Godz.18.30 – Antoniego, Leokadii Ptaśińskich, Józefa, Jana, Mariannę Wójcików. Kazimierza, Jadwigę Ptaśińskich.

Godz.18.30 + Jana Bańbuła – od rodz. Bańbuła.

CZWARTEK 25 CZERWIEC

Godz.18.00 + Jana Lewandowskiego, Stanisława i Anielę Lewandowskich, Otolię i Andrzeja Sypień.

Godz.18.30 + W 10 rocz. śm. + Henryka Bałazego – od syna z rodz.

Godz.18.30 + Izabelę i Henryka Habryn

PIĄTEK 26 CZERWIEC

Godz.18.00 + Marię, Piotra, Błautów, Szczepana, Mariannę Robakowskich, Halinę, Czesława, Krzysztofa Jędrzejczyków.

Godz.18.30 + Władysławę, Władysława, Zbigniewa Molęda.

SOBOTA 27 CZERWIEC

Godz.18.00 + Władysławę, Teodora Delów.

Godz.18.30 + Ryszarda Maciora w 2 rocz. śm. i Janinę Maciora.

Godz.18.30 + Marię Musiał – od rodz. Szopów z Sosnowca.

NIEDZIELA 28 CZERWIEC

Godz.08.00 + Grzegorza Józkowicza i Piotra Dudka.

Godz.09.45 + Jana Szatana, Józefę i Bolesława Szatan, Stefanię, Tadeusza Stempel, zm. z rodz. Zabów.

Godz.11.30 + Edwarda Kowalika, Mariana Kowalika zm. z rodz. Kowalików, Robakowskich.

Godz.16.00 + Michała Koniecznego – od żony

Godz.16.00 + Za zmarłych Druhów OSP Trzebienice.