INTENCJE MSZALNE 05.07 – 12.07.2020r

NIEDZIELA 5 LIPIEC

Godz.08.00 + Czesława, Grażynę, Andrzeja, Jacka Smugałów.

Godz.09.45 + Grażynę Latos, Stanisława Dudka, Adolfa Annę Delę, Bogdana Żabę, Józefa Gajdę, Piotra Dela.

Godz.11.30 + W 28 rocz. śm. Marii Mentel, zm. z rodz. Mentel.

Godz.16.00 + Katarzynę, Stanisława Błautów, Emila Pałkę, Józefę, Franciszka, Pałków. Stefanię, Mieczysława Madejów, Mariannę Żak.

PONIEDZIAŁEK 6 LIPIEC

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 1.

Godz.18.00 + Zofię Romana Habryn, Jana Króla, Andrzeja, Balbinę Garnek, Ludwika, Wiktorię Turek.

Godz.18.30 + Czesława Schaba – od pracowników Zakładów Kablowych „ Bitner”

WTOREK 7 LIPIEC

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 2.

Godz.18.00 + Wacława Filusa i zm. z rodz. Filus.

Godz.18.30 + Mirosława Garus – od koleżanek z pracy z Zawiercia Ani, Moniki i Martyny.

ŚRODA 8 LIPIEC

Godz.18.00 + Władysława Żur – od rodziny Błaszczykiewiczów, Bieronskich, Dedów.

Godz.18.30 + Henryka  Kowalskiego – od rodz. Kitów z Tczycy.

Godz.18.30 + Mariannę Dziedzic – greg 3.

CZWARTEK 9 LIPIEC

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 4.

Godz.18.00 + Bogdana, Stefana, Józefę, Stanisława, Rozalię, Jana, Piotra, Cecylię, Mariana, Magdalenę Błautów.

Godz.18.30 + Mirosława Garus – od Moniki Krzywańskiej.

PIĄTEK 10 LIPIEC

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 5.

Godz.18.00 + Jana, Michała Gil, zm. z rodziców: Galickich i Rolków.

Godz.18.30 + Henryka Kowalskiego – od szwagra Janka z rodz.

SOBOTA 11 LIPIEC

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 6.

Godz.18.00 + W 4 rocz. śm. Sławomira Mazura – in. od rodziców. Annę, Stefana, Piotra, Palskich, Zenona i Emilii Mazur

Godz.18.30 + Stanisława  Żabę – od córki Marzeny.

NIEDZIELA 12 LIPIEC

Godz.08.00 + Irenę Pałka – od rodz. Robakowskich.

Godz.18.00 + Mariannę Dziedzic – greg 7.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: – Krystynę Garus w rocz. śm. Wiesława Bielacha, zm. z rodz. Garus, Bałazych, Bielachów. + Mariana Muchę, Kazimierza, Berkowicza, Olgę Molenda. + Natalię, Kazimierza, Franciszki, Jana, Franciszki, Karola Kałwa, Katarzynę, Jana, Zygmunta, Grochowskich. + Janinę, Alfreda, Stanisława, Bielachów, Mariannę Duda, Jana Pawlika. + Czesława Schaba – od Henryka z Cisowic. + Stefana Turek w 4 rocz. śm. + Tadeusza Kwietnia w 5 rocz. śm. i syna Zdzisława. + Jana, Walerię, Jana, Wandę Herian, Janinę, Władysława, Kazimierza, Teresę Grojców. Marię Musiał – od rodz. Szopów z Sosnowca. + Jana, Zdzisława, Marię, Józefa, Bańbuła, Teresę Karoń. + Annę, Wiesława, Jaźwiec, Łukasz Kołodzieja. Władysławę, Józefa, Wójcikowskich, Mariannę Jadamus. + W 13 rocz. śm. Adama, Balbinę, Władysława Żabę. + Władysława Oleksego w 5 rocz. śm, Tadeusza, Jana, Władysława Król, Józefę, Jana, Błautów. Henryk, Wiktoria, Bałazych, Stanisław, Justyna, Henryka Żezała, Sranisławę Kosmyra, Halina Kowalczyk, Eugeniusza, Ciuła, Daniela, Miłek, Janinę, Józefa Kwiatkowskich, Teresę, Mariana Kosów. + Piotra Szerszeń, Genowefę Buczek. + Kazimierza Seweryn w rocz. śm. i Sabinę Kuc.

Godz.11.30 – W 1 rocz. ur. Leona – od rodziców.

Godz.11.30 – W 98 rocz. ur. Julianny Koniecznej – o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej – od synów, synowej, wnuków.

Godz.16.00 – W 18 rocz. ur. Krzysztofa Szarek – o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej – od rodziców.