OGŁOSZENIA 12 LIPIEC

12 LIPIEC 2020

1.Dzisiaj XV niedziela zwykła.

2. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

3.W czwartek 16 lipca przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Łukasz Papaj zam. w naszej parafii i Katarzyna Mielińska zam. Pstroszyce zap. 3. Nowicki Bartosz zam. w naszej par. i Bieda Angelika zam. Wolbrom zap. 2. Bugaj Mateusz zam. Buk i Dubielak Aleksandra zam. w naszej parafii zap. 2. Marzec Kamil zam. Uniejów i Mucha Ewa zam. w naszej parafii zap. 2. Grzanka Dawid zam. Jangrot i Hamerlik Daria zam. w naszej parafii zap. 2.

5. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi. Ofiary będą przeznaczone na prace na cmentarzu.

6. Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 1 lipca 2020 r. odwołana zostaje ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele oraz święta nakazane.