OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 LIPIEC 2020

1.Dzisiaj XVI niedziela zwykła.

2.W tym tygodniu obchodzimy:

– środa święto św. Marii Magdaleny

– czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

– sobota święto św. Jakuba Apostoła.

3.W sobotę wspominamy także św. Krzysztofa patrona kierowców. Z racji tego wspomnienia w niedzielę po każdej mszy św. 26 VII będzie błogosławieństwo kierowców. Ofiary zebrane podczas błogosławieństwa przeznaczone są na cele misyjne.

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Nowicki Bartosz zam. w naszej par. i Bieda Angelika zam. Wolbrom zap. 3. Bugaj Mateusz zam. Buk i Dubielak Aleksandra zam. w naszej parafii zap. 3. Marzec Kamil zam. Uniejów i Mucha Ewa zam. w naszej parafii zap. 3. Grzanka Dawid zam. Jangrot i Hamerlik Daria zam. w naszej parafii zap. 3.Czekaj Dawid zam. Czaple Małe i Mikuła Agnieszka zam. w naszej par. zap. 1.

5. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

6. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

18 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.