26 LIPIEC 2020

1.Dzisiaj XVII niedziela zwykła.

2.W tym tygodniu obchodzimy:

– środa wspomnienie św. Marty

– piątek wspomnienie św. Ignacego Loyoli

3. Dziś modlimy się za wszystkich kierowców przez pośrednictwo Świętego Krzysztofa. Poświęcenie i błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy  Świętej. Ofiary zebrane podczas błogosławieństwa przeznaczone są na cele misyjne.

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Czekaj Dawid zam. Czaple Małe i Mikuła Agnieszka zam. w naszej par. zap. 2. Jaros Marcin zam. w naszej par. i Kuc Aleksandra zam. w naszej par. zap. 1.

5. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

6. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

1. … [Trackback]

[…] There you will find 29179 more Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/07/28/ogloszenia-12/ […]