INTENCJE 9 – 16 SIERPIEŃ

INTENCJE MSZALNE 9 SIERPIEŃ – 16.08.2020r

NIEDZIELA 9 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Jarosława Marię Kazimiera Kowalczyk, Apolonię Kowalczyk, Mieczysława Barczyk.

Godz. 09.45 + Msza za zmarłych; Adelę Franciszka Nabielskich, Stanisława Wandę Grzebinoga. + Jana Bańbuła, Marię Mieczysława Schab, Annę Bronisława Rolkę – int. od wnuczki. + Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Czesława Mariana Zofię Henryka Bolesława Janinę Bałazych. + W 20 r. śm. Tadeusza Półtorak Kazimierę Półtorak. + Henryka Barbarę Zofię Stanisława Witek,  Henryka Władysławę Stefana Borowieckich, Czesława Grzebienia. + W 1 r. śm. Leszka Filusa Małgorzatę Filus  Teresę Stanisława Łągiewka – od rodz. Filus. + W 15 r. śm. Stanisława Błaut Janinę Błaut, zm. z rodz. Głuszków i Błautów. + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich Dusze w czyśćcu cierpiące. + Mariannę Jaros, Zofię Władysława Ryszarda Władysława Żylaków. + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich. + Krystynę Jana Kucharskich, Stanisława Lorek. + Jana Aurelię Galickich. + Eugeniusza Ciuła, Józefę Franciszka Ciułów, Julię Piotra Ciułów. + Stanisława Eugenię Henryka Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące. + Władysławę Józefa Wójcikowskich, Łukasza Kołodzieja. + Jana Domagałę. + Danutę Kantorowicz. + Wandę Żak – od Krzysztofa. + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnisów, Krystynę Bolesława Stanisława Szarków, Mariannę Władysława Murowanych, ks. Bogdana Zofię Stefana Perków.

Godz.11.30  – W 1 r. ur. Zosi – int. od dziadków.

Godz.14.00 Masza ślubna – Mucha Ewa – Marzec Kamil

Godz.16.00+ Stefana Zioło w 6r. śm. Wandę Zioło.

PONIEDZIAŁEK  10 SIERPIEŃ

Godz.13.00 – Pogrzeb + Grzegorz Pasich

Godz.18.00 + Tadeusza Dorozińskiego – od chrześniaka Sylwka z rodz.

Godz.18.00 + Zdzisława Pierścionka, Annę Jana Słowińskich, Adolfa Cecylię Pietrasów, Bolesława Musiała.

Godz.18.30 + Stanisława Żaba – od chrześnicy Joli z rodz.

Godz.18.30 + Bronisława Rusnarczyk – od rodz. Sojków z synami z Siemianowic Śląskich

WTOREK 11 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Janinę Pawlik – od rodz. Paciów.

Godz.18.00 + Wandę Fijor – od szwagra Stanisława z żoną.

Godz.18.30 + Henryka Kwiecień – od rodz. Jachnów i Reronów.

Godz.18.30 + Stanisława Herian – od rodz. Kurzejów.

ŚRODA 12 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + W 1 r. ślubu Moniki i Krzysztofa.

Godz.18.30 + Stanisława Żaba – od Oli i Damiana Kozioł.

Godz.18.30 + Bronisława Rusnarczyka –  od szwagra Wojciecha z rodz.

Godz.18.30 + Tadeusza Dorozińskiego – od Ewy i Łukasza z Dziećmi.

CZWARTEK 13 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława Herian – od cioci Wiesławy.

Godz.18.00 + Wandę Fijor – od bratanka Grzegorza Fijor z rodz.

Godz.18.00 + Genowefę Słuszniak – od rodz. Gąsków.

Godz.18.30 + Janinę Pawlik – od rodz. Rosołów z Lgoty Wielkiej.

PIĄTEK 14 SIERPIEŃ

Godz.18.00 +  Tadeusza Dorozińskiego – od Joli Olkuśnik i Ilony Jamrozik z rodzinami.

Godz.18.00 + Mariannę Paneczko.

Godz.18.30 + Stanisława Żaba – od sąsiadów Kowalczyków.

Godz.18.30  + Bronisława Rusnarczyka – od rodz. Staniszów z rodzinami.

SOBOTA 15  SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa Wolnych, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernikiewicz, Józefę Józefa Błautów, Franciszkę Wawrzyńca Wdachów.

Godz. 09.45 + Mariannę Paneczko.

Godz.11.30  – I KOMUNIA ŚW.

Godz.14.00   I KOMUNIA ŚW.

Godz.16.00 + Grzegorza Józkowicza, Piotra Dudka, Władysławę i Stanisława Józkowicz.

NIEDZIELA 16 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Marię Łaksa w 2 r. śm. Kazimierę Jana Łaksa – od córek.

Godz. 09.45 MSZA ŚW. O BŁ. BOŻE; 1/ O bł. Boże i opiekę MB dla synów Jakuba i Filipa. 2/ W 30 r. ur. Adriana. 3/ W 5 r ur. Emila i Filipa. 4/ Oskara w 9 r. ur. Oliwi w 11 r. ur. Martyny w 13 r. ur. Weronikii w 16 r.  r. ur. 5/ W 50 r. ślubu Zofii i Ryszarda. 6/ W 5 r. ur. Magdaleny Seweryn. 7/ W 18 r. ur. wnuczki Aleksandry.  8/ W 30 r. ślubu Mirosławy i Jana. 9/ W 1 r. ur. Juli Jareckiej – od rodziców.

Godz.11.30   – I KOMUNIA ŚW.

Godz.16.00 + Sławomira Mazura – od chrześnicy Mieczysławy z rodz.

65 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.