OGŁOSZENIA 16 08

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 SIERPIEŃ 2020

1. Dzisiaj XX niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy :

– w poniedziałek św. Jacka, prezbitera

– w czwartek św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

– w piątek św. Piusa X, papieża

– w sobotę NMP Królowej

3. W niedzielę 23. sierpnia rozpoczyna się Sosnowiecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Będzina. Uczestniczą tylko Kapłani pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Ordynariusza Grzegorza Kaszaka. Zachęcamy do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.

4. Dziś przeżywamy dzień solidarności z Bejrutem. Na mocy postanowienia Konferencji Episkopatu Polski, ofiarami składanymi do puszki będziemy wspierać poszkodowanych mieszkańców Libanu.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Wydmański Paweł zam. Jaksice i Wróbel Kinga zam. w naszej par. zap. 2. Rosa Adrian zam. Łobzów i Kałwa Natalia zam. w naszej par. zap.2. Kańczuga Mateusz zam. w naszej parafii i Bocheńska Izabela zam. Koryczany zap. 2. Dela Kamil zam. w naszej parafii i Stanek Karolina zam. Braciejówka zap. 2. Bartłomiej Kowalski zam. w naszej par. i Durłak Anna zam. w Budzyniu zap. 1.

6. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

74 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.