OGŁOSZENIA 23 SIERPIEŃ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23 SIERPIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy :

 poniedziałek – święto św. Bartłomieja, Apostoła

 środa – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

czwartek – św. Moniki

piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

sobota – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Wydmański Paweł zam. Jaksice i Wróbel Kinga zam. w naszej par. zap. 3. Rosa Adrian zam. Łobzów i Kałwa Natalia zam. w naszej par. zap.3. Kańczuga Mateusz zam. w naszej parafii i Bocheńska Izabela zam. Koryczany zap. 3. Dela Kamil zam. w naszej parafii i Stanek Karolina zam. Braciejówka zap. 3. Bartłomiej Kowalski zam. w naszej par. i Durłak Anna zam. w Budzyniu zap. 2.

6. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

19 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.