INTENCJE

INTENCJE MSZALNE 6 -13 WRZESIEŃ   2020 r.

NIEDZIELA 6 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Tomasza i Wiesława Czernikiewiczów, Julię Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewicz.

Godz. 09.45 – Dziękczynno – błagalna w 18 rocz. urodz. Katarzyny Kałwa z prośbą o Boże błog. i zdrowie.
Godz. 09.45 + W 10 r. śm. Adolfa Deli, Grażynę Latos, Stanisława Dudka, Bogdana Żabę, Józefa Gajdę.

Godz.11.30 + Helenę Zygmunta Andrzeja Gajos, Anielę Micyk, Mieczysława Gałka, Antoninę Józefa Wilczyńskich, Irenę Leona Adamczyk.

Godz.16.00 + W2 r. śm. Leokadii Nowak, w 21 r. śm. Kazimierza Nowaka,w 65 r. śm. Basi Nowak, Mariannę Franciszka Nowaków, Mariannę Walentego Dyduchów.

PONIEDZIAŁEK  7 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Tadeusza DOROZIŃSKIEGO – od sąsiadów Piwowarskich
z Zarogowa.
Godz.18.00 + Stanisława ŻABĘ – od Janusza Dziedzica z rodziną.

Godz.18.30 + Wandę FIJOR – od rodz.Fijor ze Zdonia.
Godz.18.30 + Marię RACZYŃSKĄ – od personelu z domu Kombatanta.

WTOREK 8 WRZESIEŃ

ODPUST PARAFIALNY – NARODZENIA NMP

Godz.08.00 +Marię i Jarosława KOWALCZYKÓW.

Godz. 09.45 + Mariannę KUCHARSKĄ – od pracowników i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolbromiu.

Godz.11.30 – SUMA ODPUSTOWA.

Godz.16.00 +Bolesława PRZYBYŁY – od córki Marii z mężem.

Godz.16.00 +Alinę PASICH w 1 rocz. śm. – od syna.

ŚRODA 9 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława ŻABĘ – od rodz. Moskwów.

Godz.18.30 + Wandę FIJOR – od Mariusza i Anety Fijor z rodziną.

CZWARTEK 10 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Bolesław PRZYBYŁKA – od wnuka Adama.

Godz.18.30 + Marianna KUCHARSKA – od sąsiadów Błasików i Papajów.

PIĄTEK 11 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Józefy KOWALSKIEJ w 10 rocz. śm. oraz Barbary BRATEK i Marka KOWALSKIEGO – od Henryka Kowalskiego.

Godz.18.30 + Genowefę Jana Zdzisława Jadwigę i Mirosława BRODZIŃSKICH.Godz.18.30 + Tadeusza DOROZIŃSKIEGO – od Anny i Łukasza Mierzwa z Zarogowa.

SOBOTA 12 WRZESIEŃ

Godz.16.00  Chrzest – Konieczna

Godz.18.00 Dziękczynno – błagalna w 40 rocz. ślubu Urszuli i Jana ZIOŁÓW z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia.

Godz.18.30 –Dziękczynno – błagalna w 30 rocz. urodz. Macieja ŻABA z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

NIEDZIELA 13 WRZESIEŃ

Godz.08.00 +Leokadię Annę Stanisława ROSÓW, Irenę Józefa Rosół, Janinę i zm. z rodz. Rosów i SOSKÓW.

Godz. 09.45 + ZBIOROWA ZA ZARŁYCH: +Cecylię w rocz. śm. Stefana BYCZKÓW, +Krystynę i Adolfa WIĘCKÓW – od córki, +Janinę Stefana Tadeusza BIJAK, Juliannę Michała Jadwigę MUSIAŁ, +Stanisława Banyś, +Stefana Bogdana Józefę Stanisława HABÓW, Rozalię Jana Piotra MADEJÓW, Cecylię Mariana Magdalenę BŁAUTÓW, +Jana DOMAGAŁĘ, +Jana i Marię KMITÓW, Stanisława i Władysławę KOWALSKICH, Władysława i Helenę ZARZYCKICH, +Czesława SCHABA – od rodz. Gawron, +Mariannę MICYK w 14 rocz. śm. i Bronisława MICYK w 7 rocz. śm. Genowefę i Zygmunta JANUS, +Krystynę Stanisława MAJÓW, Marię
i Stanisława DROŹDŹ i zm. z ich rodzin, +Jana BAŃBUŁA, Władysławę MarianaŻABA, Bronisławę Stanisława SCHAB

Godz.11.30 – W 1 rocz. urodz. Kacpra SAPIECHOWSKIEGO z prośbą o zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski oraz opiekę MB.

Godz.16.00 + Krystynę, Tadeusza KAŁWA, Mariana KONIECZNEGO, Lidię Bronisławę Bolesława GARNKÓW.