6 WRZESIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła.

2. We wtorek odpust Uroczystości Narodzenia NMP. Sumie Odpustowej  o godz. 12.00 przewodniczył będzie ks. dr hab. Krystian Kucharczyk Wice Oficjał  Sądu Biskupiego Diecezji Sosnowieckiej .  Prosimy o zabranie feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału. Taca z uroczystości przeznaczona zostanie na prace na cmentarzu.

3. Od najbliższego tygodnia rozpoczniemy odprawianie nabożeństw – w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa będą odprawiane przez cały rok po drugiej mszy świętej 18.30, a w okresie zimowym po 16.30. Do wspólnej modlitwy można dołączyć intencje; na środę o bł. Boże, a  na piątek w intencji zmarłych. W ostatnią środę i piątek miesiąca będzie  w tych intencjach  odprawiona msza św.

4.  W sobotę o godz. 16.00  spotkanie ministrantów i kandydatów , którzy pragną służyć przy ołtarzu.

5. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania – uczniowie , którzy w minionym roku ukończyli kl. VIII, oraz obecnych uczniów kl. VII i VIII. Po mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie.

6. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa;. Bartłomiej Kowalski zam. w naszej par. i Durłak Anna zam. w Budzyniu zap. 3. Rafał Kałużny zam. Jaksice i Karolina Gębala zam. w naszej par. zap. 1.

6. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.