OGŁOSZENIA 13 IX

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 WRZESIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXIV niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii:

– w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

– we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

– w piątek wspominamy Św. Stanisława Kostkę – Patrona Polski.

3. Serdecznie zapraszamy na  nabożeństwa – w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa będą odprawiane przez cały rok po drugiej mszy świętej 18.30, a w okresie zimowym po 16.30. Do wspólnej modlitwy można dołączyć intencje; na środę o bł. Boże, a  na piątek w intencji zmarłych. W ostatnią środę i piątek miesiąca będzie  w tych intencjach  odprawiona msza św.

4. Dziś na mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania – uczniowie , którzy w minionym roku ukończyli kl. VIII, oraz obecnych uczniów kl. VII i VIII. Po mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie na Mszy o 16 z klasami III i ich rodzicami odnośnie przygotowania do I Komunii Świętej. 

6.  Zgodnie z wolą Ojca Świętego za tydzień ofiary złożone do puszki przeznaczone są na cele Ziemi Świętej.


7. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa;. Rafał Kałużny zam. Jaksice i Karolina Gębala zam. w naszej par. zap. 2.

8. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.