OGŁOSZENIA 27 IX

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 WRZESIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXVI niedziela zwykła, obchodzimy światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Ofiary złożone do puszki dziś przy wyjściu z kościoła przeznaczone są na pomoc dla uchodźców i migrantów.

2. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii:

– poniedziałek wspominamy Św. Wacława,

– we wtorek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

– w środę wspominamy Św. Hieronima

– w czwartek – czcimy Św. Teresę od Dzieciątka Jezus,

3.  W przyszłą niedzielę 4 października o godz. 15.45 poświęcenie różańcy dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci następnie uczestniczą w nabożeństwie różańcowym i we Mszy świętej.

4. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc nabożeństw różańcowych, które w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszamy do codziennego licznego udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych. Za najbardziej gorliwe uczestniczenie dzieci w nabożeństwach – przewidziane są wyróżnienia. Dzieci które nie mogą uczestniczyć systematycznie zapraszamy w poniedziałek – przedszkolaków oraz I i II klasę. We wtorek – klasy III, w środę – klasy IV, w czwartek – klasy V i VI, a w piątek młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Molenda Wojciech zam. w naszej parafii i Musiał Paulina zam. w Krakowie zap. 1.

6. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.  7. Spowiedź św. w 1 – wszy piątek miesiąca od godz. 17.00 . szczególnie zapraszamy kl. IV i kandydatów do bierzmowania.

28 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.