OGŁOSZENIA 4 X

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 PAŹDZIERNIK 2020

1. Pierwsza niedziela października – dziś zbiórka ofiar do puszek, które zostaną przeznaczone na dzieła caritas, m.in.: schronienie dla ponad 200 osób każdego dnia, w tym także dzieci, ciepły posiłek, który dla wielu jest jedynym w ciągu dnia, rehabilitację niepełnosprawnych, opiekę nad dziećmi i osobami starszymi.

2.  Dziś o godz. 15.45 poświęcenie różańcy dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci następnie uczestniczą w nabożeństwie różańcowym i we Mszy świętej.

3. W środę 7 października wspomnienie NMP Różańcowej. W tym dniu przypada 12 rocznica śmierci księdza biskupa Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwach o naszym pierwszym pasterzu.

4. W niedzielę 11 października zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakr. Bierzmowania na godz. 16.00 na nabożeństwo różańcowe, Mszę św. i spotkanie formacyjne. 

5. Za tydzień, 11 października XX Dzień Papieski. Ofiary zbierana do puszki w tym dniu przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Od czwartku rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc nabożeństw różańcowych, które w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszamy do codziennego licznego udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych. Za najbardziej gorliwe uczestniczenie dzieci w nabożeństwach – przewidziane są wyróżnienia. Dzieci które nie mogą uczestniczyć systematycznie zapraszamy w poniedziałek – przedszkolaków oraz I i II klasę. We wtorek – klasy III, w środę – klasy IV, w czwartek – klasy V i VI, a w piątek młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Molenda Wojciech zam. w naszej parafii i Musiał Paulina zam. w Krakowie zap. 2.

6. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.