INTENCJE 11 – 18 X

INTENCJE MSZALNE11– 18PAŹDZIERNIK 2020 r.

NIEDZIELA 11 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 – O zdrowie, błog. Boże dla Członkiń Koła Różańcowego i ich rodzin
z Marianowa.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Kazimierza KONIECZNEGO w 23 rocz. śm.; +Annę Jana Weroniki Franciszka ŻABÓW, Stanisławę BOROWIŃSKĄ, Jana Zofię Barbarę GROJEC, Wiktorię Stanisława Katarzynę Jana Reginę BAŁAZYCH, Walentego Magdalenę PALSKICH, Leopolda Arkadiusza BŁAUT, Józefa Bogusławę MUCHA i zm. z rodz. MUCHÓW i BŁAUTÓW; + Jana DOMAGAŁA; +Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra HABRYNÓW, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza WIDACHA, Janinę Bolesława Józefa Marię ZAJĄCÓW, Elżbietę SZWAJĘ, Józefa GROJCA; + Annę JAŹWIEC w 9 rocz. śm., Wiesława JAŹWIEC, Lukasza KOŁODZIEJA, +Danutę KWIATKOWSKĄ w 3 rocz. śm., Józefa KWIATKOWSKIEGO; +Genowefę Zygmunta JANUS, Henrykę Kazimierza MIDRO; +Za z. Członkiń Różańca z Podlesic i Mieszkańców Podlesic; +Jana BAŃBUŁA, Mariannę Mieczysława SCHAB, Adolfa Józefa KWAPIŃSKICH; +Henryka Eugenię Stanisława BŁAUTÓW, Zofię Aleksandrę Piotra FILUSÓW, Alfreda RUSKA i zm. z tych rodzin oraz Dusze w czyśćcu cierpiące, + Adolfa MENTEL w 15 rocz. śm. – od wnuczka Jacka z rodz.; +Ludwika Nowickiego, Andrzeja SIKORY, Balbinę Władysława CHŁOPKÓW, Anielę i Mateusza NOWICKICH; +Janinę WASIEK w 10 rocz. śm., Helenę GROJEC w 11 rocz. śm. Alfreda FILUS, Janinę BIELACH, Stanisławę PŁOSZAJ – od wnuka Krystiana. + Alfreda Rusek – od rodz. Kwiatkowskich oraz zm. Józefę Franciszka Kałwa, Mariana Kwiatkowskiego. + Eugeniusza Chylewskiego – od Patrycji i Dawida Mikołajczyk.

Godz.11.30 + Henryka, Ks. Kazimierza, Jana, Jadwigę DZIEŻÓW, Janinę Stanisława PASIKÓW.

Godz.15.00 – W intencji Koła Różańcowego Stefanii Słomskiej w Lgocie Wielkiej – MB Nieustającej Pomocy.

Godz.16.00 – Różaniec

Godz.16.30 + Henryka i Zofię MAŚLANKA.

PONIEDZIAŁEK  12 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Stanisława ŻABĘ – od Stanisława z Lgoty Wielkiej.

Godz.18.00 – Różaniec

Godz.18.30 + Julię KOWALSKĄ – od córki z rodziną.

WTOREK 13 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Władysławę, Stanisława, Jana, Adama JĘDRZEJCZYKÓW, Genowefę, Stanisława, Andrzeja MICYKÓW.

Godz.18.00 – Różaniec

Godz.18.30 + Wandę FIJOR – od Dawida Fijor z rodziną.

Godz.18.30 + Annę Pawlik – od Michała i Barbary Nawara z rodz.

ŚRODA 14 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Stanisława ŻABĘ – od rodz. Łaksów.

Godz.18.00 – Różaniec

Godz.18.30 + Wandę FIJOR – od koleżanek i kolegów z firmy WOLMOT.

CZWARTEK 15 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Michała KONIECZNEGO – od żony.

Godz.18.00 – Różaniec

Godz.18.30 + Rozalię Julię CZEKAJÓW, Franciszka Mariannę ŻAKÓW

Godz.18.30 + Jadwigę Jana Zbigniewa Jana – od córki.

PIĄTEK 16 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Cecylię Józefa Stefanię Bolesława oraz zm. z rodz. HABRYNÓW, WIDACHÓW, ŻABÓW.

Godz.18.00 – Różaniec

Godz.18.30 + Wanda FIJOR – od Józefy Fijor z rodziną.
Godz.18.30 – W intencji Członkiń Koła Żywego Różańca z Wymysłowa o zdrowie i błog. Boże i szczęśliwą wieczność dla zmarłych członkiń.

SOBOTA 17 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 – W int. Bogu wiadomej.

Godz.17.30 – W 70 rocz. urodz. Teresy z prośbą o zdrowie, błog. Boże i potrzebne łaski.

Godz.18.00 – Różaniec


Godz.18.30 + Tadeusza BANYŚ – od rodz. Bocianowskich.
Godz.18.30 + Grzegorza PASICH – od babci Genowefy.

NIEDZIELA 18  PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa o błog. Boże: W 40 rocz. urodz. Marcina – od żony i dzieci.  W 2 rocz. urodz. Adriana Mańka. O zdrowie i błog. Boże dla Członkiń Różańca z Podlesic.  W podziękowaniu za otrzymane łaski w 1 rocz. ślubu Angeliki i Tomasza z prośbą o Boże błog. zdrowie, dary Ducha Świętego oraz opiekę MB na dalsze lata wspólnego życia – od rodziny.
Godz.11.30 + Stanisława ŻABA w 1 rocz. śm..

Godz.16.00 – Różaniec

Godz.16.30 + Mariannę Jana KOWALCZYKÓW.

3 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.