OGŁOSZENIA 11 X

11 PAŹDZIERNIK 2020

1. Dziś  XX Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszki przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.  Dziś zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakr. bierzmowania na godz. 16.00 na nabożeństwo różańcowe, Mszę św. i spotkanie formacyjne.

3. W środę Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu w modlitwie nauczycieli i wychowawców.

4. W najbliższą sobotę 17 października odbędzie się zbiórka dla Ministrantów i kandydatów chętnych włączenia się do grona służby liturgicznej. Spotkanie rozpocznie się od uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym o godz. 18.00.

5. Od czwartku rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc nabożeństw różańcowych, które w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszamy do codziennego licznego udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych.

6. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Molenda Wojciech zam. w naszej parafii i Musiał Paulina zam. w Krakowie zap. 3.

7. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

8. W niedzielę 18.10 rozpoczynamy tydzień misyjny-  taca (18.10) jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

9. Można składać na wypominki – kartki są na stoliku z tyłu świątyni.

1. … [Trackback]

[…] Here you can find 64296 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2020/10/11/ogloszenia-11-x/ […]