OGŁOSZENIA 25 X

25 PAŹDZIERNIK 2020

1. Dzisiaj XXX niedziela zwykła.

2.  W tym tygodniu wspominamy w liturgii:

– w środę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Miesiąc październik – miesiąc nabożeństw różańcowych, które w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszamy do codziennego licznego udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych.

4. Możemy składać wypominki za naszych zmarłych w kancelarii lub zakrystii. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5. W przyszłą niedzielę, 1 listopada, będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Mszy na cmentarzu nie będzie. Wypominki 1 listopada po 11.30 i 2 listopada po 9.45.

5. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

6.Prosimy o daleko idącą ostrożność i higienę. Dezynfekujmy dłonie przy wejściu do kościoła. W kościele zachowujmy dystans między sobą. W kościele zachowujmy dystans 1,5 m między sobą. Obowiązkowo zasłaniajmy usta i nos.