INTENCJE 8 – 15 XI

INTENCJE MSZALNE  8 – 15 LISTOPAD 2020 r.

NIEDZIELA 8 LISTOPAD

Godz.08.00 + Mariana SZWAGRZYKA, Mariannę Jana Kowalczyków.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa Za Zmarłych: +Stefanie w rocz. śm., Cecylię BYCZKÓW; +Aleksego MUSIAŁ w 6 rocz. śm.; +Annę i Władysława PANDEL – od córki Jolanty z dziećmi; +Genowefę, Zygmunta JANUS, Henrykę, Kazimierza MIDRO; +Jana i Annę DZIEDZIC; +Wiesława MAGIELSKIEGO, Eugeniusza NOWAKA, Lucjana SOWINSKIEGO; +Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię, Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, MICHALSKICH, PIERŚCIONKÓW i Dusze w czyśćcu cierpiące; +Stanisławę PŁOSZAJ – od wnuka Bartłomieja z rodz.; +Eugeniusza HABRYN – od chrześnicy Bożeny z rodz.; +Eugeniusza CHYLEWSKIEGO – od Kazimierza i Marii Bogacz; +Teresę STANISZ – od siostrzeńców Sławomira i Mariusza z rodzinami i siostrzenicy Asi z rodziną; +Annę JAŻWIEC – od rodz. Jaźwiec z Mostku; +Magdalenę PODSIADŁO, Tadeusza PRZĄDO, Antoninę i Stanisława PRZĄDO, Zofię i Józefa NIEDZIELA i zm. z rodz. ROLKÓW i WRÓBLÓW; +Józefa HABERKA; +Helene, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa KOTNISÓW, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława SZARKÓW, Mariannę, Władysława MUROWANYCH, Ks. Bogdana, Zofię, Stefana PERKÓW; +Bronisława – chrzestnego i zm. z rodz. GĘBALÓW; +Wita KURCZEK – od rodz. Podsiadło, Sabinę, Jana ROSÓŁ, Marię MUSIAŁ; +Zofię LISOWSKĄ – od chrześniaka Zbyszka z rodz.; +Henryka BŁAUTA w 7 rocz. śm., Eugenię, Stanisława BŁAUTÓW, Zofię, Aleksandrę, Piotra FILUSÓW, Jana OLEKSEGO, zm. z tych rodzin, Dusze w czyśćcu cierpiące; +Mariana GROJEC w 4 rocz. śm., Józefę, Bogusława GROJEC, Tadeusza TABAKA – od Edyty; Alfreda Rusek – od siostry Wiesławy.

Godz.11.30 – Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Ireny i Alfreda WRÓBEL.

Godz.11.30 – W intencji Kacpra o powrót do zdrowia.

Godz.16.00 – Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Konrada.

PONIEDZIAŁEK 9 LISTOPAD

Godz.16.00 + Wandę FIJOR – od rodz. Filusów z synem Pawłem i Kamilem.
Godz.16.30
+ Leonardę KOZIOŁ – od Joanny i Jana Żabówka z dziećmi.

WTOREK 10 LISTOPAD

Godz.16.00 + Annę PAWLIK – od rodz. Paluchów i Musiał.
Godz.16.00 + Janinę ZIOŁO – od Urszuli z rodziną.

Godz.16.30 + Zofię LISOWSKĄ – od córki z rodz..

Godz.16.30 + Mariannę KALITA – od rodz. Kalitów z Borka.

ŚRODA 11 LISTOPAD

Godz.8.00 + Jana DOMAGAŁĘ.
Godz.9.45 + Mariannę, Antoniego KYZIOŁÓW, zm. z rodz. ADAMCZEWSKICH, KYZIOŁÓW, PAPAJÓW.

Godz.11.30 + Irenę, Leszka GRZEBIELICHOWSKICH w rocz. śm. Stanisława, Aleksandrę KAŁWÓW, Bolesławę, Stanisława GRZEBIELICHOWSKICH, Stanisława JAROSA.

Godz.16.00 + Sławomira MAZURA – od brata Marcina z rodz. i chrześnicą Aleksandrą.

CZWARTEK 12 LISTOPAD

Godz.16.00 + Annę PAWLIK – od rodz. Guzików z Osielca.
Godz.16.00 + Wandę FIJOR – od rodz. Wójcików z Jeżówki.

Godz.16.30 + Leonardę KOZIOŁ – od Doroty Kokoszka z córkami.

Godz.16.30 + Mariana MADEJ – od chrześniaka Lucjana z rodz..

PIĄTEK 13 LISTOPAD

Godz.16.00 + Zm. z rodz. ROLKÓW, SZARKÓW i Wiktorię NOWAK.

Godz.16.30 + Stanisława i Alinę SOJKA – od dzieci z rodzinami.

Godz.16.30 + Stanisława ROMANEK – od synów z rodzinami.

SOBOTA 14 LISTOPAD
Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO – od rodz. Kruk z Mysłowic.
Godz.16.00 + Michała KONIECZNEGO – od żony.

Godz.16.30 + Balbinę SZCEPKA w 6 rocz. śm., Romana SZCZEPKĘ, Annę, Jana CZAPNIK, Grażynę PODSIADŁO.

Godz.16.30 + Stanisława MAZURA – od syna Krzysztofa..

NIEDZIELA 15 LISTOPAD

Godz.08.00 + Zofię, ojca – Piotra, syna – Piotra, brata – Edwarda KOBYLEC.

Godz.08.00 + Grzegorza Pasich – od rodziców, brata Marka i Pawła.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa o Boże błog.: W 18 rocz. urodz. Mikołaja; W 18 rocz. urodz. Dominika – od rodziców; W 2 rocz. urodz. Adriana MAŃKA z prośbą o błog. Boże; W 5 rocz. urodz. Filipa z prośbą o zdrowie i błog. Boże; O powrót do zdrowiai bł. Boże dla O. Jerzego Maja.

Godz.11.30 – Za Parafian.

Godz.16.00 + Czesława PAŁKĘ w 4 rocz. śm. i Irenę PAŁKA – od córek z rodzinami.