OGŁOSZENIA 8 XI

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

8 LISTOPADA 2020 ROKU

1. XXXII Niedziela roku kościelnego.

2. Dziś zbiórka do puszek na Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

3.W środę, 11 listopada, NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI msza św. o godz. 8.00, 9.45. 11.30, 16.00

4. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie może odbyć się w kościele kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VII – przygotowującej się do bierzmowania, dlatego materiały do przeżycia tej formacji będą umieszczone na stronie internetowej naszej parafii – a młodzież prosimy o przepracowanie treści tego spotkania.

5.Dzieci które pięknie i gorliwie uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych oraz złożyły potwierdzenie swojego uczestnictwa, będą mogły od przyszłej niedzieli 15.11. odebrać wyróżnienia – w postaci dyplomu i symbolicznej nagrody w zakrystii.

6. Przypominamy o odprawianych w naszej parafii – w każdą środę – nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i – w piątek – nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa oraz włączenia osobistych intencji składając je do puszki umieszczonej za ławkami w naszej świątyni: za żyjących na środę, a za zmarłych na piątek.

7. Prosimy o daleko idącą ostrożność i higienę. Dezynfekujmy dłonie przy wejściu do kościoła. W kościele zachowujmy dystans między sobą. W kościele zachowujmy dystans 1,5 m między sobą. Obowiązkowo zasłaniajmy usta i nos.

29 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.