OGŁOSZENIA 15 XI

15 LISTOPADA 2020 ROKU

1. XXXIII Niedziela roku kościelnego. Obchodzimy Czwarty Światowy Dzień Ubogich – za tydzień ofiary do puszek zbieramy dla ubogich.

2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:

– we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,

– w środę bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,

– w piątek św. Rafała Kalinowskiego – patrona naszej sosnowieckiej

diecezji.

– w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

3.Dzieci które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych i pozostawiły potwierdzenia tego uczestnictwa dziś i w przyszłą niedzielę mogą odebrać w zakrystii wyróżnienia (dyplom i symboliczną nagrodę).

4.Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania może już na stronie parafii otwierając zakładkę – Duszpasterstwo – a następnie – Przygotowanie do Bierzmowania – odnajdzie materiały do formacji duchowej spotkania które się odbyło w październiku dla wszystkich oraz dla klas VII z listopada – do indywidualnego przepracowania…

5. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Parafia za wywóz śmieci z cmentarza za miesiąc październik ma zapłacić ponad 9500. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym dla nas czasie niech Bóg hojnie wynagrodzi.

7. Prosimy o daleko idącą ostrożność i higienę. Dezynfekujmy dłonie przy wejściu do kościoła. W kościele zachowujmy dystans między sobą. W kościele zachowujmy dystans 1,5 m między sobą. Obowiązkowo zasłaniajmy usta i nos.