OGŁOSZENIA 22 XI

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22 LISTOPADA 2020 ROKU

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary do puszek zbieramy dla ubogich.

2. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy A D W E N T.

3.Od następnej  niedzieli można nabyć opłatki na stół wigilijny – ofiary złożone będą przeznaczone na remont kaplicy na cmentarzu.

4. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na wywóz śmieci z cmentarza. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym dla nas czasie niech Bóg hojnie wynagrodzi.

5. Prosimy o daleko idącą ostrożność i higienę. Dezynfekujmy dłonie przy wejściu do kościoła. W kościele zachowujmy dystans między sobą. W kościele zachowujmy dystans 1,5 m między sobą. Obowiązkowo zasłaniajmy usta i nos.

32 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.