INTENCJE 5 – 13 XII

INTENCJE MSZALNE  6 – 13 GRUDZIEŃ 2020 r.

NIEDZIELA 6 GUDZIEŃ

Godz.06.30 + Mariannę, Jana KOWALCZYKÓW.

Godz.08.00 + Olgę MOLENDA w rocz. śm., Kazimierza BERKOWICZA, Mariana MUCHĘ.

Godz.09.45 + Kazimierza FUJARY, Anielę, Henryka KAŁWÓW, Mariannę, Franciszka FUJARÓW.

Godz.11.30 + Józefa MAZURA w 12 rocz. śm., zm. z rodzin ZIOŁÓW, FILUSÓW, MOTŁOCHÓW, MAZURÓW i Antoniego SURMY.

Godz.16.00 + Jana ŻAKA w 34 rocz. śm., zm. z rodz. ŻAKÓW, KOWALCZYKÓW, PAŁKÓW, HERIANÓW, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABĘ.

PONIEDZIAŁEK 7 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Annę, Stanisława KURZEJÓW, Helenę, Adama LISOWSKICH, Zofię LISOWSKĄ.
Godz.16.30
+ Henrykę PEPERA – od rodz. Pepera i Miodków.

WTOREK 8 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Bp Tadeusza, Annę, Piotra, Mariana SZWAGRZYKÓW.

Godz.16.30– Dziękczynno – błagalna  w 70 rocz. urodzin Marii BOGACZ.

ŚRODA 9 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO – od koleżanek i kolegów córki Grażyny z firmy „SUMIRIKO POLAND” z Wolbromia.
Godz.16.30 + Stanisława MAZURA – od rodz. Gromadzkich.

CZWARTEK 10 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Jana KOKOSZKI w rocz. śm..
Godz.16.00 + Leonardę KOZIOŁ – od rodz. Słaboniów.

Godz.16.30 + Jana PATEJA, Helenę, Stanisława PATEJÓW, Józefa, Annę WÓJCIKÓW.

Godz.16.30 + Zdzisława KONIECZNEGO – od Zdzisława Koniecznego i od rodz. Jaros.

PIĄTEK 11 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Ryszarda KOWALCZYK w 2 rocz. śm., Sebastiana, Walerię, Józefa KOWALCZYK, Anielę, Bolesława, Edwarda, Stanisława KWIATKOWSKICH.
Godz.16.00 + Cecylię SEWERYN – od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Ryczówka.
Godz.16.30 + Bronisława SŁOMSKIEGO – od rodz. Półtoraków z Zasępca.

SOBOTA 5 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Stanisława MAZURA – od rodz. Koniecznych i Jacka.
Godz.16.00+ Leonardę KOZIOŁ – od rodz. Zofii Pater i brata Leszka.

Godz.16.30 + Zdzisława KONIECZNEGO – od chrześnicy Ewy z rodziną.Godz.16.30 + Bronisławę NOCUŃ – od córki Danuty z rodziną.

NIEDZIELA 13GRUDZIEŃ

Godz.06.30 +Bronisława RUSNARCZYKA – od członkiń gospodyń wiejskich z Trzebienic.

Godz.08.00 – Dziękczynno – błagalna w 8 rocz. urodz. Kingi Koniecznej.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za Zarłych: +Wiktorię, Stanisława BAŁAZYCH, Jana, Annę ŻABÓW, Józefa CZAJKĘ, Mariannę, Franciszka ZBERTKÓW; +Janinę, Alfreda BIELACHÓW, Mariannę DUDA, Jana PAWLIKA, Mariannę, Wawrzyńca KORDYSÓW; +Zygmunta, Katarzynę, Jana GRZEBIELICHOWSKICH, Natalię, Kazimierza, Franciszkę, Jana, Karola KAŁWA; +Leonardę KOZIOŁ – od pani Syguła; +Zofię LISOWSKĄ – od rodz. Płoszajów i Łątków; +Bronisława RUSNARCZYKA – od rodz. Wiktorowskich z Nowego Sącza; +Wiesława BIELACH, Krystynę GARUS i zm. z ich rodzin.; +Janinę, Stanisława BŁAUTÓW i zm. z rodz. GŁUSZKÓW i BŁAUTÓW; +Waldemara KONIECZNEGO, Annę PANDEL, Władysława, Zofię BARAN, Józefa SZWAGRZYK, Magdalenę i Piotra PANDEL; +Genowefę, Zygmunta JANUS, Mariannę, Bronisława MICYK; +Alfreda RUSEK – od rodz. Zająców; +Cecylię, Józefa, Anielę, Władysława, Mariana, Aleksandra, HABRYNÓW, Zofię, Zuzannę, Annę i Kazimierza WIDACHÓW, Janinę, Bolesława, Marię i Józefa ZAJĄCÓW, Katarzynę, Mikołaja WITOSÓW; +Henryka BAŁAZY – od żony; +Wiktorię, Izydora, Bogusława KWAPIŃSKICH, Henrykę, Jana KWAPIŃSKICH, Marię, Jana, Zdzisława BROWOMIKÓW, Zenona BARANOWICZ, Stanisławę, Piotra, Leszka DŁUGOSZEWSKICH, Ryszarda ADAMUSA, Katarzynę, Pawła, Mieczysława, Kazimierza, Jana SEWERYNÓW, Marię BAŁAZY, dusze w czyśćcu cierpiące; + Zm. sąsiadów z Marianowa: Koniecznych, Paciów, Papajów, Koniecznych, Wójcików, Kwapińskich, Delów – od Wiesławy Żaba; +Bronisławę, Stefana, Mariana, Anielę, Józefa MUCHÓW, Stanisławę, Mariana, Mariannę, Juliana RUTKOWSKICH, Marię, Józefa KALISTÓW, Sabinę, Stanisława LUSÓW, Marię, Stanisława KWAPIŃSKICH, Józefę MIDRO; +Józefę, Bolesława i Pawła OLEWIŃSKICH, Janinę i Edwarda MOLENDA, Stefanię, Franciszka i Augustyna MAKOWSKICH; +Jana LEWANDOWSKIEGO w 15 rocz. śm.; +Henryka, Eugenię, Stanisława, BŁAUTÓW, Aleksandrę FILUS w 2 rocz. śm., Zofię i Piotra FILUSÓW, Jana i Marię KAŁWÓW, zm. z tych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące; +Bogusława NĘDZĘ – od rodz. Gajdów; +Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od Koła Żywego Różańca z Podlesic; +Krzysztof KAŁWA – od mieszkańców z Przybysławic; +Eugeniusza CIUŁĘ; +Stanisławę PŁOSZAJ – od wnuka Krystiana; +Kazimierza KAŁWA – od Jadwigi i Eugeniusza z Bielska Białej; +Janinę, Marię, Mariana, Bronisława, Franciszka BIELACH; +Dariusza KOSA – od Matki Chrzestnej;

Godz.11.30 + Mariannę, Antoniego TURKÓW, Stanisława TUREK, Zdzisława TUREK.
Godz.11.30 + Stanisława i Genowefę MISIEK – od Joanny i Czesława Misiek.

Godz.16.00 + Jana GRZEBIELICHOWSKIEGO w 10 rocz. śm., Leokadię i Ireneusza GRZEBIELICHOWSKICH.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.