INTENCJE 13 – 20 XII

INTENCJE MSZALNE  13 – 20 GRUDZIEŃ 2020 r.

NIEDZIELA 13 GUDZIEŃ

Godz.06.30 + Bronisława RUSNARCZYKA – od członkiń gospodyń wiejskich z Trzebienic.

Godz.08.00 – Dziękczynno – błagalna w 8 rocz. urodz. Kingi Koniecznej.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za Zarłych: +Wiktorię, Stanisława BAŁAZYCH, Jana, Annę ŻABÓW, Józefa CZAJKĘ, Mariannę, Franciszka ZBERTKÓW; +Janinę, Alfreda BIELACHÓW, Mariannę DUDA, Jana PAWLIKA, Mariannę, Wawrzyńca KORDYSÓW; +Zygmunta, Katarzynę, Jana GRZEBIELICHOWSKICH, Natalię, Kazimierza, Franciszkę, Jana, Karola KAŁWA; +Leonardę KOZIOŁ – od pani Syguła; +Zofię LISOWSKĄ – od rodz. Płoszajów i Łątków; +Bronisława RUSNARCZYKA – od rodz. Wiktorowskich z Nowego Sącza; +Wiesława BIELACH, Krystynę GARUS i zm. z ich rodzin.; +Janinę, Stanisława BŁAUTÓW i zm. z rodz. GŁUSZKÓW i BŁAUTÓW; +Waldemara KONIECZNEGO, Annę PANDEL, Władysława, Zofię BARAN, Józefa SZWAGRZYK, Magdalenę i Piotra PANDEL; +Genowefę, Zygmunta JANUS, Mariannę, Bronisława MICYK; +Alfreda RUSEK – od rodz. Zająców; +Cecylię, Józefa, Anielę, Władysława, Mariana, Aleksandra, HABRYNÓW, Zofię, Zuzannę, Annę i Kazimierza WIDACHÓW, Janinę, Bolesława, Marię i Józefa ZAJĄCÓW, Katarzynę, Mikołaja WITOSÓW; +Henryka BAŁAZY – od żony; +Wiktorię, Izydora, Bogusława KWAPIŃSKICH, Henrykę, Jana KWAPIŃSKICH, Marię, Jana, Zdzisława BROWOMIKÓW, Zenona BARANOWICZ, Stanisławę, Piotra, Leszka DŁUGOSZEWSKICH, Ryszarda ADAMUSA, Katarzynę, Pawła, Mieczysława, Kazimierza, Jana SEWERYNÓW, Marię BAŁAZY, dusze w czyśćcu cierpiące; + Zm. sąsiadów z Marianowa: Koniecznych, Paciów, Papajów, Koniecznych, Wójcików, Kwapińskich, Delów – od Wiesławy Żaba; +Bronisławę, Stefana, Mariana, Anielę, Józefa MUCHÓW, Stanisławę, Mariana, Mariannę, Juliana RUTKOWSKICH, Marię, Józefa KALISTÓW, Sabinę, Stanisława LUSÓW, Marię, Stanisława KWAPIŃSKICH, Józefę MIDRO; +Józefę, Bolesława i Pawła OLEWIŃSKICH, Janinę i Edwarda MOLENDA, Stefanię, Franciszka i Augustyna MAKOWSKICH; +Jana LEWANDOWSKIEGO w 15 rocz. śm.; +Henryka, Eugenię, Stanisława, BŁAUTÓW, Aleksandrę FILUS w 2 rocz. śm., Zofię i Piotra FILUSÓW, Jana i Marię KAŁWÓW, zm. z tych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące; +Bogusława NĘDZĘ – od rodz. Gajdów; +Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od Koła Żywego Różańca z Podlesic; +Krzysztof KAŁWA – od mieszkańców z Przybysławic; +Eugeniusza CIUŁĘ; +Stanisławę PŁOSZAJ – od wnuka Krystiana; +Kazimierza KAŁWA – od Jadwigi i Eugeniusza z Bielska Białej; +Janinę, Marię, Mariana, Bronisława, Franciszka BIELACH; +Dariusza KOSA – od Matki Chrzestnej; +Łukasza KOŁODZIEJA, Annę, Wiesława JAŹWIEC, Władysławę, Józefa WÓJCIKOWSKICH, Mariannę, Stefana, Stanisława, Adama WOCHÓW;

Godz.11.30 + Mariannę, Antoniego TURKÓW, Stanisława TUREK, Zdzisława TUREK.
Godz.11.30 + Stanisława i Genowefę MISIEK – od Joanny i Czesława Misiek.

Godz.16.00 + Jana GRZEBIELICHOWSKIEGO w 10 rocz. śm., Leokadię i Ireneusza GRZEBIELICHOWSKICH.

PONIEDZIAŁEK 14 GRUDZIEŃ

Godz.9.00 + Michała KONIECZNEGO – od żony.
Godz.11.00
+ Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA.
Godz.11.00 + Grzegorza PASICH – od Maćka i Stefana z rodzinami kolegów
z pracy.
Godz.15.00 + Alinę, Alfreda JURASÓW w rocz. śm..
Godz.17.00 + Anetę, Małgorzatę PAPAJ, Magdalenę BŁAUT, Zdzisława PAPAJ.

Godz.17.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO – od Henryka Gurdziel z rodziną.

WTOREK 15 GRUDZIEŃ

Godz.9.00 + Bronisława RUSNARCZYKA – od rodz. RAPACZ i POLAKOWSKICH
z Trzebienic.
Godz.11.00
+ Zofię LISOWSKĄ – od chrześnicy Joanny Kurzeja z dziećmi.
Godz.15.00 + Leokadię KOZIOŁ – od rodz. Ambrożkiewicz z Zasępca.
Godz.15.00 + Stanisława MAZURA – od rodz. Czernikiewicz.
Godz.17.00 + Franciszka, Marię MIKUŁA, Anielę, Bolesława, Józefa GRZEBINOGA.
Godz.17.00 + Zdzisława KONIECZNEGO – od bratowej Julianny z rodziną.

ŚRODA 16 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Tadeusza DOROZIŃSKIEGO – od syna Wojtka z żoną Majką.

Godz.16.00 + Cecylię SEWERYN – od koleżanek i kolegów z Koła Gospodyń Wiejskich w Ryczówku.
Godz.16.30 + Bronisławę NOCUŃ – od córki Marii z rodziną.

CZWARTEK 17 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Zofię LISOWSKĄ – od bratanicy Iwony Ściańskiej z rodz..
Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO – od sąsiadów Wolnych.

Godz.16.30 + Mariannę ROSÓŁ – od córki Lidii z rodziną.

Godz.16.30 + Krystynę KUĆMIERZ – od córki Anny z rodziną.

PIĄTEK 18 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Norberta GAWRONA i zm. z rodz. GAWRONÓW.
Godz.16.00 + Stanisława MAZURA – od rodz. Błautów.
Godz.16.30 + Jana HABA – od siostry Anny i Heleny.

Godz.16.30 + Bogusława Słomskiego – od rodz. Rosołów i Półtoraków.

SOBOTA 19 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Genowefę, Józefa KONIECZNYCH, Helenę, Stanisława BŁAUTÓW.
Godz.16.00+ Zdzisława KONIECZNEGO – od rodz. Pierścionków.

Godz.16.30 + Alicję KMITA w 1 rocz. ur.

NIEDZIELA 20 GRUDZIEŃ

Godz.06.30 – Za Parafian

Godz.08.00 + Zofię, Edwarda KOWALSKICH, Henrykę, Stanisława KUBISÓW, Jadwigę PIECHOWICZ, Katarzynę RUSEK, zm. z rodz. KOWALSKICH, ROSÓW.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowao Boże błogosławieństwo: w 60 rocz. urodz. Marii; W 30 rocz urodz. Magdaleny z prośbą o zdrowie i błog. Boże – od dziadków; O zdrowie i błog. Boże oraz potrzebne łaski dla pewnej Rodziny;

Godz.11.30 + Stefana MENTLA – od siostry Marianny.
Godz.16.00 + Józefa ROMANKA w 2 rocz. śm., Jana i Annę ROMANKÓW, Anielę, Franciszkę FILUSÓW.

62 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.