OGŁOSZENIA 20 XII

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ADWENTU

20 GRUDNIA 2020 R.

1. Dzisiaj IV niedziela adwentu.

2. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca w cenie 7 zł.

3. Można nabyć opłatki na stół wigilijny- złożone ofiary będą przeznaczone na spłacenie remontów na cmentarzu.

4 Serdeczne podziękowania  parafianom / 23 osoby /  za  posprzątanie i wystrój świątyni na Święta Bożego Narodzenia.

5. W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Msza święta w czwartek rano o godzinie 7.00, a Pasterka o godz. 24.00. Ofiary z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Ochrony Życia.

6. W piątek uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8.00,9.45, 11.30, 16.00.

7. W sobotę drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Ofiary z tego dnia przeznaczone będą na uczelnie katolickie. Poświęcenie owsa po każdej mszy św.

8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń sanitarnych dotyczących pandemii.