INTENCJE 10 – 17 I 2021r.

INTENCJE MSZALNE  10 – 17STYCZNIA 2021 r.

NIEDZIELA 10 STYCZEŃ

Godz.08.00 – W 1 rocz. urodz. Zuzi, w 13 rocz. urodz. Marcela i w 11 rocz. urodz. Patryka.

Godz.09.45 + Zbiorowa za Zmarłych: +Janinę Edwarda GAŁKÓW, +Józefa KWIATKOWSKIEGO w 10 rocz. śm., +Genowefę i Krzysztofa WRÓBEL, Wandę i Stanisława MAZUR, +Stefanię-Wandę SŁOMSKĄ – od mieszkańców z Przybysławic, +Stanisławę ŻELAZNY w 2 rocz. śm. i Zosię ZYŚ, +Magdalenę PODSIADŁO, Tadeusza PRZĄDO, Antoninę i Stanisława PRZĄDO, Zofię i Józefa NIEDZIELA, +W 15 rocz. śm. Edmunda KOŚMIDRA, Genowefę KOŚMIDER, +Janinę BŁAUT, Zofię WOJTAL, Jan WOJTAL, +W 17 rocz. śm. Tadeusza TABAKI, Zofię Mieczysława TABAKÓW, Bogusława, Józefę Mariana GROJEC, +Bronisława RUSNARCZYKA, Alinę i Stanisława SOJKA, Annę i Bronisława RUSNARCZYKÓW, Rozalię i Hilarego SOJKA, Irenę Edwarda i Wiesława GAJOWCÓW, zm. z rodz. SOJKA RUSNARCZYK STANISZ PADŁO MATACZ FROWAL PAWLIK, Dusze w czyśćcu cierpiące, +Wiesława Franciszka Magdalenę Filomenę Felicję SZARKÓW, Zofię Franciszka Jana Tadeusza Kazimierza Leszka PAPAJÓW, Mariannę Łukasza Helenę Annę Władysława WOŁKOWSKICH, Annę KOŁODZIEJ; +Karola JARECKIEGO w 1 rocz. śm. – od rodziców, +Alfredę JARECKĄ w 11 rocz. śm.; +Łukasza KOŁODZIEJA w 9 rocz. śm., Władysławę w rocz. śm. i Józefa WÓJCIKOWSKICH, Annę i Wiesława JAŹWIEC, Janinę Marię Mariana Bronisława Franciszka BIELACH; +Dorotę i Henryka KONIECZNYCH – od córek z rodzinami;

Godz.11.30 + Za Parafian.

Godz.16.00 + Dorotę FILUS – od rodz. Filus z Miechowa

PONIEDZIAŁEK 11 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Krystynę KUĆMIERZ  – od rodz. Wójcikowskich z Kamienic.

WTOREK 12 STYCZEŃ
Godz.16.00 + Krystynę SYGUŁA, Jana i Annę MICEK, Wincentego Irenę SYGUŁA

ŚRODA 13 STYCZEŃ
Godz.16.00 + Czesława RUSKA – od Stanisławy Rusek.

CZWARTEK 14 STYCZEŃ

Godz.16.00+ Krystynę KUĆMIERZ – od Wiesławy i Teresy z rodzinami.

Godz.16.00 + Grzegorza PASICH – od sąsiadki Grażyny Olkuśnik.
Godz.16.30 + Genowefę NOWAK – od rodz. Rolków.
Godz.16.30 + Mariannę BIELACH – od rodz. Molendów z Makowa.

PIĄTEK 15 STYCZEŃ
Godz.16.00 + Annę DELA – od wnuka Adriana z żoną.

SOBOTA 16 STYCZEŃ
Godz.16.00+ Irenę Adolfa Zofię Ludwika MICEK.
Godz.16.00 + Jana GROJCA, Marię Stefana Leszka GAWEŁ, zm. z rodz. PENECZKÓW i GAWEŁ, Jana Helenę Henryka GROJCÓW.

Godz.16.30 + Mariannę BIELACH – od siostrzenicy Marysi z Makowa z rodz.

Godz.16.30 + Stanisława MAŚLANKĘ – od córki Aleskandry z dziećmi.

NIEDZIELA 17 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Wiesława CZERNIKIEWICZA w 4 rocz. śm., Tomasza CZERNIKIEWICZA w 10 rocz. śm., Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ.

Godz.09.45 + Zbiorowa o Boże błog.:W 18 rocz. urodz. wnuczki Małgosi Imiołek oraz dla Pauliny Darka Eweliny Oli i Karoliny – od babci i dziadka; W 5 rocz. urodz. Igora i Fabiana – od cioci Eweliny; W 1 rocz. urodz. Mikołaja; O zdrowie i błog. Boże dla Michała w 16 rocz. urodz.; O zdrowie i błog. Boże oraz potrzebne łaski dla Pewnej Rodziny; W rocznicę urodzin Bartłomieja i Beaty o  zdrowie i błog. Boże oraz opiekę MB;

Godz.11.30 + Genowefę NOWAK – od syna Jacka z żoną.

Godz.16.00 + Tadeusza BANYŚ w 1 rocz. śm. – od dzieci, wnuków i prawnuków.

60 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.