OGŁOSZENIA 10 I 2021r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10 STYCZEŃ 2020 R.

1.  Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

2. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci klas III – przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej: na 2 lutego było zaplanowane spotkanie z poświęceniem świec i książeczek. Co do formy przeprowadzenia tego spotkania, będzie podana dodatkowa informacja przed wyznaczonym terminem. Rodzice tych dzieci które nie mają świecy od chrztu są proszeni o zgłoszenie tego do Ks. Jacka albo Pani Katechetki Teresy dziś albo w przyszłą niedzielę 17 stycznia, aby można było sprowadzić te świece na dzień poświęcenia.

3. Zaplanowanie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klas VII – na 10 stycznia nie może się odbyć w związku obostrzeniami epidemicznymi. Materiały do formacji duchowej zostaną umieszczone na stronie parafialnej w zakładce – Duszpasterstwo – Przygotowanie do Bierzmowania – jako czwarty blok materiałów. Młodzież indywidualnie przepracowuje podane materiały a przemyślenia i program pracy duchowej odnotowuje w osobistych notatkach które będą podstawą do zaliczenia tego spotkania.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona na dokończenie prac przy kaplicy. Za tydzień taca  na podatek – parafia płaci ponad 2000 zł. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

4. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

26 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 26008 additional Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/01/10/ogloszenia-10-i-2021r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 85990 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/01/10/ogloszenia-10-i-2021r/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Here you will find 21127 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/01/10/ogloszenia-10-i-2021r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.