OGŁOSZENIA 17 I 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 STYCZEŃ 2020 R.

1.  Dzisiaj druga niedziela zwykła. Jutro rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek – Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

3. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci klas III – przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej: na 2 lutego było zaplanowane spotkanie z poświęceniem świec i książeczek. Co do formy przeprowadzenia tego spotkania, będzie podana dodatkowa informacja przed wyznaczonym terminem. Rodzice tych dzieci które nie mają świecy od chrztu są proszeni o zgłoszenie tego do Ks. Jacka albo Pani Katechetki Teresy dziś, aby można było sprowadzić te świece na dzień poświęcenia.

4. W najbliższą sobotę 23 stycznia zapraszamy całą służbę liturgiczną – ministrantów, lektorów oraz kandydatów na zbiórkę. Początek na Mszy świętej o godz. 16.30.

 5. 29 grudnia 2020 roku Chorwację nawiedziło trzęsienie ziemi. W obliczu tego wydarzenia, za tydzień, w niedzielę 24 stycznia br.  będziemy przeżywać „Dzień  solidarności z Chorwacją”. W jego ramach, podczas każdej Mszy Świętej, będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołami przeprowadzimy zbiórkę  na ten cel.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona  na podatek – parafia płaci ponad 2000 zł. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

5. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

24 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.